Mokykitės nuotoliniu būdu!

 

 

ŽEMIAU RASI ĮRAŠUS...

Kai Gintaro kažkas paklausė, KOKIU EILIŠKUMU ŽIŪRĖTI SEMINARUS, tai jis sudėjo taip:

1. PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai, kurie padeda matyti TIESĄ ir išmoko pačiam atskirti TIKRUS dvasinius mokytojus nuo šarlatanų!

2. Gintaro Išminties BRANDUOLYS – Visa Deimantizuota TIESA Viename. Seminaras yra visų esmių – branduolių – perlų vėrinys. VISŲ!

3. (Visų seminarų apie Pradžią II dalis) Savirealizacija. Vizualizacija. Tikrovės ir psichizmų esmė ir valdymas vardan Meilės ir Laimės. Sąvojo gyvenimo tvėrimas.

4. Apie DEGENERACIJĄ! “Kaip Išsivaduoti iš Menkavertiškumo Komplekso, bei VISIŠKAI Išvalyti Praeityje Buvusias Nuoskaudas?”. Atskleista visos "Velnio pinklės".

5. “Viskas apie MEDITACIJĄ ir pati meditacija“.

6. Kitos temos pasirinktinai!


Gintaro Pokalbių YouTube kanale yra daugiau nei 300 vaizdo įrašų.

Mažai kas žino jog KIEKVIENAS iš jų buvo nufilmuotas IŠ PIRMO KARTO...

Kai filmuojame, Gintaras niekada nežino kokios bus temos ar klausimai. Pirmą kartą juos išgirsta tada, kai jau kamera būna įjungta. JOKIO PASIRUOŠIMO. NIEKADA...

Aš esu dirbęs ne su vienu mokytoju iš Lietuvos, ar užsienio. Tačiau, NĖ VIENAS negali visiškai be jokio pasiruošimo to padaryti... visiems reikia pagalvoti ką pasakyti..., perfilmuoti iš naujo..., sukarpyti ir suklijuoti..., kad gautųsi padorus video.

Kaip Gintaras sugeba atsakyti Į BET KOKĮ KLAUSIMĄ tik jį išgirdęs... ir kaip to pasiekti Tau? Tokį klausimą uždaviau ir jam:


TAVO TRANSFORMACIJA PRASIDEDA ČIA!


VIENAS STIPRIAUSIŲ IR LABIAUSIAI BUDINANČIŲ KURSŲ GINTARO ISTORIJOJE...

15 Budos meditacijų!

 

Transformacijos pradžia:  Sąmonės plėtimas, atsitapatinimas nuo praeities, laisvė nuo asmenybės, sąmoningumas ir mistinės patirtys!

PLATESNĖ INFORMACIJA PASPAUDUS ČIA!

VISI MOKYMŲ ĮRAŠAI...

TIK 45€

Plačiau apie šį seminarą paspaudus čia.

TIK 45€

Plačiau apie šį seminarą paspaudus čia.

TIK 34€

Plačiau apie šį seminarą paspaudus čia.

TIK 39€

Plačiau apie šį seminarą paspaudus čia.

3 seminarai, kuriuos BŪTINA peržiūrėti visiems, kas nori perkelti savo suvokimą apie pasaulį ir save į kitą lygį...

Šiuose 3 seminaruose sudėtas VISAS pagrindas, kuriuo vadovaujasi pats Gintaras

Turi komplikuotus santykius? Neturi santykių išvis? Nori geriau pažinti žmones? Šie seminarai yra kertinis gerų ir harmoningų santykių ir žmonių psichologijos elementas...

Nori daugiau pinigų, sėkmės, pelningesnio verslo ar daugiau vyriškumo? Šie seminarai yra ypatingai svarbūs visiems, kas nori tvirtai stovėti ant žemės...

Kiti super vertingi, transformaciniai Gintaro seminarai...

Apie Gintarą...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė beveik 1.6 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai anekdodų ar muzikos kanalai).

 

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA...!

Jei įsigijus seminaro įrašus pajusi, kad negavai to, ko tikėjaisi, jei išbandžius pateiktą informaciją negausi norimų rezultatų – iškart grąžinsim visus sumokėtus pinigus!

Paprasčiausiai nusiųsk pranešimą adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir pinigai jau bus tavo sąskaitoje per kelias artimiausias dienas!

Mums nereikia tavo pinigų, jei nesukuriam vertės ir neatnešame rezultatų!

Tokią garantiją darau tik tam, jog parodyčiau, kad 100% pasitikiu duodama verte. Taip pat noriu, kad matytum, jog visiškai niekuo nerizikuoji. O GAUSI TIKRAI DAUG! Siūlau išbandyti!