Seminaro įrašai jau prieinami!

Ką kiekvienas turėtų žinoti APIE SĖKMĘ IR PINIGUS...

  • Jeigu tau nesiseka ir nesupranti kodėl…
  • Jeigu tau sekasi, tačiau niekaip negali peršokti į kitą finansinį lygmenį…
  • Jei nesuvaldai pinigų, ir jie iš tavęs išgaruoja kaip kumparas...
  • Jeigu perskaitei daug knygų apie pinigus ir sėkmę, tačiau vis tiek atrodo, kad stovi vietoje…

Atrodytų, ką čia naujo galima pasakyti… viskas jau pasakyta... tačiau VIS TIEK NĖRA GYVENIME SĖKMĖS. Kodėl?

Nepaisant visos informacijos, prikrautų knygų lentynų apie verslą ir pinigus… kodėl tiek daug žmonių nepasiima visų tų knygučių ir netampa sėkmingais, bei turtingais!?

Reiškia pagrindinės šaknys, pagrindiniai kliuviniai, neleidžiantys džiaugtis finansine laisve ir sėkme yra KAŽKUR KITUR…!

Taisyklė: jeigu gyvenime su kažkuo dar nesusitvarkai, nesukontroliuoji kažkokios situacijos, reiškia tu dar to nesupranti… kad ir kaip viskas atrodytų aišku ir žinoma, jeigu tu su tuo vis dar nesusitvarkai, reiškia tu dar kažko apie tai nežinai… kažko dar tame nesupranti.

Peržvelgus tuos, kurie gali džiaugtis dideliais pinigais ir sėkme… dažai pamatysime, kad pas juos tikrai nėra kažkoks super aukštas ir išlavintas intelektas… pas juos tikrai nėra kažkokie super išlavinti gebėjimai… tačiau jie PADARO! Kodėl?

Raktinis žodis – PADARO… DARO!

Tuomet klausimas, o kodėl TU nedarai?

Juk visi esame vienodi. Ta prasme, kad visi esame „nuo vieno konvejerio“. Kompiuteriai galvose juk pas visus vienodi!

Tai tuomet kur tie TIKRIEJI KLIUVINIAI, stabdantys Tave nuo sėkmės ir pinigų? Kaip juos rasti ir pašalinti? Iš kur jie atsiranda?

Čia nėra jokios mistikos… tačiau apie tai niekas nekalba! Nekalba dėl to, nes nežino… nes neturi pilno supratimo apie patį Žmogų ir jo vystymąsį… neturi supratimo apie kliuvinių, stabdančių nuo pinigų ir sėkmės susikūrimo ir veikimo principus!

Būtent apie tai Gintaras ir kalbės savo seminare...

Nes jei neturi pinigų – reiškia Tu nesukontroliuoji situacijos.

Nesukontroliuoji savo tikrovės! Tu nori kažką pasiekti… tam reikia sukontroliuoti tikrovę. Tačiau, rezultatai rodo, kad to padaryti dar nemoki…

Ir dažniausiai tai yra TIK psichologiniai dalykai… neteisingai veikia tavo "kompiuteris"! O kompiuteris gali neteisingai veikti dėl menkavertiškumo komplekso… dėl to, kad įdiegta nesėkmės – ubago filosofija… dėl blogo auklėjimo… ir t.t.

Gintaras prie temos prieina iš pradžių pateikdamas bendrą vaizdą dalykų, reiškinių, kurie susiję su pinigais, sėkme ir juos įtakoja. Daug kas net nesusimąsto kaip viskas yra susiję ir keičiant tik kažką vieną gyvenime, neaprėpiant kitų dalykų, sėkmės ir pinigų gali tekti ilgai laukti.

Šiame seminare apie pinigus ir sėkmę išgirdau naudingų įžvalgų, labai taiklių pastebėjimų dėl vizualizacijos, ką pati planuoju pasibandyti.

Rasa

Gavau nerealių įžvalgų, kurių dėka aiškiai pamačiau kur save apriboju ir kaip sukuosi tame pačiame rate. Viskas tėra mano galvoje. Ačiū už šviesą. Rekomenduoju.

Mantas

Tiesą pasakius negalvojau, kad išgirsiu kažką naujo, nes apie verslą, sėkmę, pinigus, buvau priskaitęs labai labai daug. Likau nustebintas, kad ištikro dauguma tų knygų yra visiškas briedas, neduodantis realios naudos. Gintaras pasakoja viską iš esmės, kaip ir kodėl veikia pingų dėsniai, vizualizacija.

Super dalis apie pasąmoninius savęs apribojimus, kurių beveik niekas nemato. Tiesiog nerealu.

Ernestas

Todėl...

Jeigu norėtum įvaldyti pinigus ir sėkmę, tai bus vienas svarbiausių seminarų, kokį tik gali peržiūrėti!

Viso daugiau nei 4 valandų seminaro įrašai!

Užsisakius įrašus dabar, investicija 65€ vos 45€!

Užsisakykite įrašus paspaudus šį mygtuką:

Gauti įrašus dabar!

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

ES-SEMINARUIGALIOJA 14 GRAZINIMASGali registruotis su visiška ramybe ir pasitikėjimu.

Jei dėl kokios nors priežasties šis seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, per 14 dienų po seminaro apie tai pranešk ir grąžinsime visus sumokėtu pinigus.

JOKIŲ KLAUSIMŲ AR "SUNKIŲ" JAUSMŲ. Tereikia atsiųsti grąžinimo prašymą adresu gp@gintaropokalbiai.lt ir visą sutvarkysime per keletą dienų!

Neprivalėsi nieko aiškinti ar pasakoti... pinigų grąžinimas besąlyginis! Tai reiškia be jokių sąlygų... 

Gauti įrašus dabar!

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

GintarasL-didelisVokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt).


Gauti įrašus dabar!