Raktai, kurie atrakins aukščiausią išmintį...

PRADŽIA. PASAULĖŽIŪROS TRANSFORMACIJA

Koks yra DIDŽIAUSIAS stabdis tavo gyvenime? Tai tavo PASAULĖŽIŪRA!

Gintaras nuolat kartoja – jei nori, kad gyvenimas pasikeistų į gerą, pasikeisk į gerą pats. Išsigelbėk pats ir aplink tave išsigelbės daugelis.

  • Jeigu tu turi PROBLEMŲ SU SVEIKATA, greičiausiai bus, kad pas tave neteisinga pasaulėžiūra.
  • Jeigu tu turi PROBLEMŲ SU PINIGAIS IR VERSLU, bus problemų su tavo pasaulėžiūra.
  • Jeigu turi PROBLEMŲ SU SANTYKIAIS, bus problemų su pasaulėžiūra.

Būtent dėl to ir pradedame NUO PRADŽIOS... nuo esmių esmės. Fundamento. Šaknies.

Apie tai plačiau šiame vaizdo įraše...

Tavo pasaulėžiūra kuria tavo pasaulį!

Tikriausiai tau kyla klausimas, o kokia turi būti pasaulėžiūra, kad ji padėtų ir duotų viską ko tik nori, o ne nuolat stabdytų ir kenktų?

Tavo pasaulėžiūra turi būti tokia, kuri aiškiai ir racionaliai atsakytų tau į klausimus:

  • KAS ESI TU?
  • KAS YRA TAVE SUPANTI APLINKA?

Tai yra PAGRINDINIAI dalykai!

Kad nekeltum sau nepagrįstų reikalavimų… kad neidealizuotum savęs ir nesmerktum… Kad turėtum adekvatų į save požiūrį. Kad žinotum, kas yra ŽMOGUS…!

Gintaro seminaras suteikė tokį pilnutinį išbaigtą matymą tiek savęs kaip žmogaus tiek Dievo. Man patinka ir tinka, kad jis kalba be jokių mistifikacijų. Jeigu klausant seminaro atveriu protą ir įsileidžiu ir pasimatuoju jo pasaulėžiūrą tai galima racionaliai paaiškinti aukštus visatinius suvokimus.

Įdomų tai, kad po seminaro praėjus kuriam laikui pradėjau pastebėti, kaip kažkokie įvykiai gyvenime įrodo, kad Gintaras kalbėjo tiesą. Pamatau, kad tam tikri esminiai principai, kaip jis įvardija, iš tiesų egzistuoja. Tad iš tiesų nereikia niekuo tikėti, tiesiog gyveni ir pamatai. ;]

Inga D.

99% žmonių nežino kas yra žmogus!

Neadekvatus požiūris į save (ir tuo pačiu visos problemos) atsiranda tik iš nežinojimo! Nežinojimo kas Tu esi, nežinojimo kas yra Tave supanti aplinka...

Todėl vienintelis dalykas, kuris gali pakeisti tavo pasaulėžiūrą – tai ŽINIOS ŽINIOS ŽINIOS!

Jau virš metų klausau Gintaro. Galiu pasakyti, kad šis seminaras daug ką papildo vien todėl, kad yra pakankamai koncentruotas. Tikrai vertingas ir įdomus. Radau nemažai naujo. Po truputi viskas dėliojasi į savo vietas, pastebiu pasikeitimus gyvenime.

Linas B.

Ir gavus teisingas žinias, po truputi pradėsi pastebėti, kaip kinta tavo pasaulio suvokimas, kaip keičiasi tavo pasaulėžiūra ta linkme, kuria visada norėjai.

Todėl Gintaras ir daro šį seminarą kuriame aiškina žmonėms, KAS YRA ŽMOGUS… nes tik šerdinės žinios – ŽINOJIMAS kaip viskas buvo nuo PRADŽIŲ, gali duoti tokią pasaulėžiūrą, kurioje nėra konfliktų… kurioje NĖRA blogio ir viskas tarpusavyje puikiai harmonizuojasi!

Čia gausi bazinius – esminius – būtinuosius ŽINOJIMUS, kas esi, kur esi ir kaip viskas veikia. Tada pats save laisvai gali integruoti į šią tikrovę. Laisvai, pilnavertiškai ir sėkmingai joje realizuotis. Taip, kaip tu nori!

Nes tu žinai kas tu esi, kas čia yra ir kaip visa tai veikia. TU ŽINAI!

Tu gauni mechanizmą, žinojimą, kaip tai daryti. Kaip realizuoti tai, ką tu nori. Nes tavo kompiuteris – protas yra teisingai sustyguotas, suinstaliuotas. Tai yra jėga. Tai yra didžiulė jėga.

Tai yra tai, kas tave iš tiesų išlaisvina.

Jaučiuosi išlipęs iš dėžės... laisvės pojūtis. Pasaulis pasidarė aiškus ir suprantamas. MAN DABAR VISKAS AIŠKU!

Arnas

Tai yra tai, kas tau duoda TIKRĄ būties komfortą – gyvenimo džiaugsmą. Tiesiog, esi laimingas.

Ir nelabai ką galima ir pridėti.

Jei vakarų pasaulyje vyrauja ta nuostata, kad visi plėšosi, galvą skelia, duodasi ištisai, kad nors  šiek tiek pagerinti savo gyvenimą, komfortą. Kad truputį būti laimingesniu.

Kai įsisavini ir valdai tai, ką kalba Gintaras, tai sėdi ir galvoji, kad nelabai ką ir yra čia taisyti…

Viskas ir taip labai gerai. TVARKA TVARKA TVARKA galvoje – kompiuteryje. Būtina sutvarkyti pažinumo principus. Jokių religinių svaigalų. Atsijota, išplauta, deimantizuota TIESA.

"Žmogus, išklausęs seminarą, jau nebebus tas senasis žmogus."

Nors esu lankęsis beveik visuose Gintaro seminaruose bei vienoje stovykloje, jaučiau kad kažko trūksta. Nepaisant to, kad lyg ir supratau kas yra karma, kokie visatos susikūrimo dėsniai ir kaip jie persipynę, bet šis seminaras užpildė mano esamas žinias. Pažinumo principai, kuriuos išdėstė Gintaras, iš ties unikalūs ir paprastai išdėstyti.

Iš seminaro pasisėmiau nemažai žinių, tačiau taip pat ir buvo nemažai žinomų (sakyčiau 50×50).

Žmogus, išklausęs seminarą ir bent kiek sutelkęs dėmesį į Gintaro dėstomas mintis, jau nebebus tas senasis žmogus. Dėstomos mintys tiesiogiai transformuoja žmogų į teigiamą pusę, tad tik tavo pasirinkimas ar nori giluminių žinių apie tave supančią aplinką ar nori ir toliau gyventi gyvenimą nesuprasdamas paprasčiausių visatos dėsnių ir švaistydamas savo laiką veltui!

Karolis.

Seminaras buvo unikalus savo temų platumu. Buvo imama daugumos temų esmė. Svarbiausias dalykas kurio išmokau – pažinumo principai.

Kaip minėjo Karolis, daugmaž pusė dėstytų dalykų jau buvo žinomi iš ankstesnių seminarų, tačiau ir dėl tos pusės buvo verta eiti.

Rekomenduoju visiems, kurie nori sužinoti pagrindinius visatos ir žmogaus psichikos veikimo principus.

Andrius

Tikroji išmintis ir meilė yra sinonimai. Ši išmintis turi efektyviausiai vesti tave į meilę – geresnes būsenas. Tu tai sužinojęs, renkiesi savo būsenas, tame tarpe ir MEILĘ…

Šis seminaras bus išsamus prieš tai vykusių seminarų "IŠMINTIES BRANDUOLYS. Visa deimantizuota tiesa" ir "VISKAS NUO PRADŽIOS" papildymas.

Vien šių dviejų seminarų įrašai mūsų parduotuvėje dabar kainuoja 104€ ir tikrai yra verti kiekvieno euro! 

Šis, naujausias seminaras NEKAINUOS NĖ PUSĖS TIEK... 104€...

IR NET DAR MAŽIAU... 52€...

INVESTICIJA VISO LABO... 104€  52€ tik 34€!

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

ES-SEMINARUIGALIOJA 14 GRAZINIMASGali užsisakyti su visiška ramybe ir pasitikėjimu.

Jei dėl kokios nors priežasties šis seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, per 14 dienų po seminaro apie tai pranešk ir grąžinsime visus sumokėtu pinigus.

JOKIŲ KLAUSIMŲ AR "SUNKIŲ" JAUSMŲ. Tereikia atsiųsti grąžinimo prašymą adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir visą sutvarkysime per keletą dienų!

Neprivalėsi nieko aiškinti ar pasakoti... pinigų grąžinimas besąlyginis! Tai reiškia be jokių sąlygų... 

APIE GINTARĄ LUNSKĮ...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau kaip 3 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių).