ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA

 

PAGALIAU! Vienintelį kartą metuose organizuojama transformacinė, gyvenimą keičianti...

 

Praktinė KOMPLEKSŲ LAUŽYMO ir CHARIZMOS LAVINIMO stovykla su Gintaru Lunskiu!

Jeigu nori nulaužti beveik visus savo kompleksus... išsivaduoti iš baimių, nepasitikėjimo savimi ar nepilnavertiškumo… o taip pat, išlavinti charizmą ir mėgautis vidine laisve… tai bus viena svarbiausių stovyklų, kokioje tik gali dalyvauti!

Stovykla vyks 2019 Vasario 28 d. - Kovo 3 dienomis PALANGOJE!

KELETAS ATSILIEPIMŲ...

SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA...

  • Stovyklos pradžia 2019 Vasario 28 d. 11 val. (pabaiga Kovo 3 d. 18:00 val.)

Vykstantiems iš toliau, galima atvykti ir 1 dieną anksčiau. Kitiems atvykimas ir registracija nuo 9 iki 11 val.

  • Stovyklos metu tavęs laukia skani, soti (bet ne apsunkinanti) VEGETARIŠKA MITYBA.
  • VIETA: PALANGOS SVEIKATINGUMO CENTRAS

APGYVENDINIMAS:

Galima ieškoti viešbučio atskirai, arba pasinaudoti sveikatingumo centro siūlomu viešbučiu: „Palangos Dailė“ (2 minutės nuo mūsų vietos):

✓ vienvietis kambarys 19eur/para asmeniui
✓ dvivietis kambarys 14eur/para asmeniui
✓ trivietis kambarys 11eur/para asmeniui

Už viešbutį mokama atskirai, atvykus, priklausomai nuo kambario. Po registracijos reikės kad parašytum kokio kambario norėsi...

INVESTICIJA TIK 695€!

Už viešbutį mokama atskirai. Žiūrėkite prie apgyvendinimo...


Vietų skaičius ribotas, tad rekomenduojame registruotis dabar! (ATNAUJINTA: atsiprašome, išparduota!)

REGISTRUOTIS-DABAR

Visiems stovyklos dalyviams 2 neįtikėtini
Gintaro seminarai dovanų!

Vietų skaičius ribotas, tad rekomenduojame registruotis dabar! (ATNAUJINTA: atsiprašome, išparduota!)

REGISTRUOTIS-DABAR

VISA TIESA APIE
GINTARĄ LUNSKĮ...

Pirmiausia, kviečiame peržiūrėti LNK LAIDĄ:

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę).

Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas.

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius.

Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt), kartu su tokio pat pavadinimo Youtube kanalu. Lietuvoje tai yra vienas populiariausių dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas.

Prie Gintaro Youtube kanalo kviečiame prisijungti ir tave.

TAIP PAT, KVIEČIAME KUO GREIČIAU PRISIJUNGTI PRIE STOVYKLOS:

Vietų skaičius ribotas, tad rekomenduojame registruotis dabar! (ATNAUJINTA: atsiprašome, išparduota!)

REGISTRUOTIS-DABAR

Jei kyla klausimų?

El. paštas: GP@gintaropokalbiai.lt

Mob.: 8606 40055