DĖMESIO visiems, kas gyvenime jaučia MENKAVERTIŠKUMO KOMPLEKSĄ, daug baimių, nerimą dėl ateities, DEPRESIJĄ... ir nežino kaip su tuo susitvarkyti...

Pagaliau bus nuplėštas tamsos ir mistifikacijų šydas nuo VISŲ DEPRESIJOS FORMŲ!

Pagrindinės Depresijos Šaknys ir ypač efektyvūs įrankiai, bei patikrinta sistema, norintiems GARANTUOTAI susitvarkyti (ar padėti susitvarkyti kitiems) su bet kokio lygio depresija be brangių antidepresantų ar medikų pagalbos...!

Daugumos savo klausytojų vadinamas PSICHOLOGIJOS GENIJUMI..., Gintaras Lunskis pasidalins savo patirtimi ir praktika, kaip tvarkytis su bet kokio lygio DEPRESIJA (ar padėti susitvarkyti kitiems), bloga nuotaika, menkavertiškumo kompleksu, bei nerimu dėl ateities!

VISOS PASLAPTYS BUS PATEIKTOS KAIP ANT DELNO...

Tu juoksies iš savo depresijos... jei tik naudosi šiuos patikrintus ir išbandytus įrankius! Kai tuos įrankius suvoksi, aiškiai pamatysi, kad jie tiesiog negali neveikti. Tu išmoksi kaip padėti ne tik sau, bet IR KITIEMS!

Pas Gintarą Lunskį, bene geriausią Lietuvos psichologą, į konsultacijas ateina net ir tie, kurie jau buvo nurašyti į beviltiškus... IR SUSITVARKO! Jei gali jie, reiškia gali ir Tu... reiškia gali ir Tavo artimieji!

Sunku tuo patikėti?

"Labas, Gintarai, vakar buvau tavo seminare. Norėjau gyvai pajaust , ką jaučiau klausydama tavo įrašų... neseniai tave radau, nes ieškojau atsakymų! Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia. Žinojau, kad turi būti atsakymas... ir radau! AČIŪ."

Taip apie Gintarą sako jau 15 METŲ DIRBANTI PSICHOLOGĖ, dirbanti su ypač sunkiais žmonėmis...

Tikėtina, jog tai yra pati efektyviausia depresijos gydymo sistema! Apie tai Gintaras plačiau šiame vaizdo įraše:

Mes turime visagalę mediciną, kuri depresijai gydyti turi pragarišką chemijos arsenalą. 9 iš 10 atvejų „visagalė“ medicina depresijai gydyti taiko medikamentinį gydymą! Tai yra visiškas savo bejėgiškumo išpažinimas. Tai yra visiškas išpažinimas, kad šitos srities medicinai, žmogus esti tamsi, neperkandama mįslė.

Gintaras sako: „Savo praktikoje susiduriu su daugeliu net labai sunkios stadijos depresija sergančių žmonių. Gal rezultatas pas mane ne 100-procentinis, bet tikrai arti to! Plius, nenaudoju jokių medikamentų, jokių magijų, jokių mistifikacijų.

Tik sveiku protu, visiškai realistine praktinės patirties esme ir metodais pagrįstas darbas su visiškai suvokiama ir lengvai įsisavinama sistema, bei metodika net pačiam kenčiančiajam nuo depresijos!

Neik tam, kad tave sutvarkytų. Ateik SUSITVARKYTI...! Nesuvaldom mes tik to ko nesuprantam. Po šio seminaro nieko nesuprantamo apie depresiją tau nebeliks!“

Pats neturiu tokios chroniškos depresijos, bet būna dienų kaip tyčia kaip užeina tai eina… Nebesupranti nei pats ką darai, nei ko draskaisi… O čia žmogus tau viską kuo paprasčiausiai paaiškina, gavau tokius suvokinius, kad tik galiu padėkot AČIŪ GINTARAI! kad apie tai kalbi. Pilnai davė įrankius, kurie ir buvo žadėti šitam baubui sutramdyt. Pasikeitė požiūris į sau iškeltus tikslus, tai kas man svarbu, kaip nuo to neišprotėt… Verta išklausyt kiekvienam, apie taip kaip būna gyvenime, su realiais pavyzdžiais ne iš lubų, pats labai lengvai atrandu tokių gerų analogų savo gyvenime. Drąsiai rekomenduoju, tiems kas netingi padirbėt su savim ir nori nebeturėt problemų su depresija ir ne tik, apskritai pagerėja gyvenimo kokybė.

Robertas S.

 

SEMINARAS SKIRTAS tiems, kas...

 • Nori suprasti visą giluminę depresijos mechaniką, kuri yra be galo vertinga bet kuriam atviro proto žmogui!
 • Dažnai jaučia didžiulį liūdesį, ar net nenorą gyventi.
 • Šeimoje turi depresuotų žmonių ir nuoširdžiai nori jiems padėti!
 • Jaučia, kad gyvenime viskas ATSIBODO... nors išoriškai žiūrint, atrodo, jog turi viską ko reikia!
 • Neturi nei antros pusės, nei pinigų, nei sėkmės, nei dvasinės ramybės... ir jaučiasi NEVYKĖLIU!
 • Nori daugiau priėmimo ir supratimo iš aplinkinių žmonių!
 • Nori tapti "normaliais", kad aplinkiniai žmonės norėtų būti šalia jų ir leisti kartu laiką!
 • Nori pagaliau pradėti kontroliuoti savo gyvenimą!
 • Tiesiog nori gauti efektyvius įrankius, kaip susitvarkyti su bet kokio lygio depresija!
 • Domisi psichologija ir nori geriau suprasti kitus žmones!

Ir tai ne tavo kaltė, kad nesusitvarkai su depresija... tau tiesiog niekas neparodė EFEKTYVIŲ ĮRANKIŲ!

Tu mokeisi iš savo tėvų... jie mokėsi iš savo... ir paprasčiausiai jie nežinojo, kad yra įrankiai su savimi susitvarkyti! Tuos įrankius gali gauti... ir po to perduoti kitiems!

PAGRINDINIAI ĮRANKIAI, kaip sėkmingai susitvarkyti su depresija bus duodami Gintaro seminare "Pagrindinės Depresijos Šaknys ir ypač efektyvūs įrankiai, norintiems GARANTUOTAI susitvarkyti (ar padėti  susitvarkyti kitiems) su bet kokio lygio depresija be brangių antidepresantų ar medikų pagalbos…!".

Gavau gilesnį suvokimą apie tai, kaip veikia žmogaus protas, ir koks turėtų būti sveikas santykis su tuo protu. Taip pat gavau žinių kaip tą protą valdyti ir naudoti savo reikmėms. Nors seminaras apie depresija, bet iš esmės tos žinios yra pritaikomos bet kokiai temai, nes išmokęs valdyti protą, galėsi pats kurti savo tikrovę ir spręst, ar protą naudoti depresijoms, dramoms, konfliktams, ar savo tikslų įgyvendinimui ir norimo gyvenimo kūrybai. Seminarą rekomenduočiau ne tik sergantiems depresija, bet visiems kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę. “Kas valdo dėmesį, mintis, emocijas, tas valdo visą visatą.” kažkaip taip atrodo.

Karolis G.

Seminaras skirtas NE TIK TIEMS, kas turi problemų depresija, ar tokių žmonių artimiesiems..., bet ir tiems , kas myli psichologiją ir nori geriau pažinti save, bei savo proto veikimą!

Gintaras atskleis ypač efektyvią sistemą ir duos stiprius įrankius, KAIP TVARKYTIS SU LIŪDESIU, BLOGA NUOTAIKA, NERIMU AR DEPRESIJA...!

Kaip ir kiekvienas Gintaro seminaras, šis veda į tai, KAD IŠMOKTUM NAUDOTIS SAVO PSICHIKA (ir to pasekoje galėtum gyvenime gauti tai ko nori).

Jei gyvenime gyveni ne taip kaip nori..., jei turi krūvą problemų..., kompleksų, baimių, nerimo..., dažnai aplanko bloga nuotaika ir nežinai ką su ja daryti..., REIŠKIA TU NETEISINGAI NAUDOJIESI SAVO PSICHIKA (kaip Gintaras vadina - kompiuteriu)!

Pagrindinės seminaro temos:

 1. Pagrindiniai Tavo proto veikimo principai ir mechanika! Suvokus savo "kompiuterio" paskirtį ir esminius darbo principus, ne tik depresija, bet ir blogos būsenos  (liūdesys, apatija, nenoras gyventi...) pasidarys NEĮMANOMOS!
 2. Ar daug gyvenime turėjai NUSIVYLIMŲ...? Sužinosi kodėl bet koks nusivylimas (darbu, vaikais, tėvais, padėtimi, finansais... ar net visu gyvenimu) yra didžiulis TERORAS prieš patį save...! Net neabejoju, jog po to prieš nusivildamas gerai pagalvosi...
 3. Kaip mums suformuojama tai, kas gyvenime yra "SVARBU"? Apie savas ir kitų primestas savirealizacijos kryptis, tokias  kaip "turi mokytis, įstoti į universitetą, susirasti gerą darbą, gražiai elgtis ir patikti žmonėms"... bet ar Tu LAIMINGAS?
 4. Kodėl dvasingesni žmonės labai retai suserga depresija? Ką jie žino, ko nežinai Tu...?
 5. Depresija ir gyvenimo džiaugsmo nebuvimas... paprastas mechanizmas, kuris padaro Tavo gyvenimą beprasmiu! Pakeisk kelis (dažnai kitų primestus) parametrus savo galvoje... ir galėsi depresiją pamiršti visam laikui!
 6. Apie vertybes, dvasinę brandą ir begalinį norą būti laimingu! Įvertink savo norus, troškimus... ir aiškiai pamatysi savo brandą. Gal jau laikas tai pakeisti...?
 7. Iš kur pas žmones atsiranda SUSIERZINIMAS, NERIMAS, BAIMĖ, PARANOJA... ir kaip su tuo susitvarkyti pačiam!?
 8. Kodėl dauguma žmonių pasirenka saldų melą, nei karčią TIESĄ!? Taip tampama dvasiniu fanatiku... taip nepasiekiami tikslai ir neįvykdoma savirealizacija... taip gyvenimas automatiškai eina į AVARIJĄ (tiek santykiuose, tiek finansuose, tiek sveikatos srityje...)!
 9. Kodėl neįmanoma, kad antidepresantai pagydytų nuo depresijos...? (nors apie 90% gydytojų skiria medikamentinį gydymą).
 10. KAIP ATSIRANDA DEPRESIJA? Viskas pateikta kaip ant delno... tik imk, naudok ir depresija pasidarys lyg blogas sapnas!
 11. Kodėl depresija sergantis žmogus taip stipriai APSILEIDŽIA... kodėl jam kiti dalykai pradeda neberūpėti? Kaip tai išspręsti?
 12. Didžiulė PROTO KLASTA, kurios nesuvokiant, labai sunku išgyti nuo depresijos... kadangi ir vėl būsi APGAUTAS... savęs paties!
 13. Kodėl depresija sergantys žmonės dažnai "negirdi" to, kas jiems sakoma? Psichologinės subtilybės, norintiems jiems padėti...
 14. DĖMESIO KONTROLĖS mechanizmas, norint susitvarkyti su įkyriomis idėjomis! Mąstymo kontrolės principai...
 15. ir daug daug kitų ypač vertingų temų...

Per 4 val. 37 min. buvo atskleistos VISOS PASLAPTYS apie depresiją, bei duoti pagrindiniai įrankiai, kaip su tuo susitvarkyti!

INVESTICIJA: 52€ 45€!

 

Norint gauti įrašus, spausk žemiau esančių mygtukų...


Dar keletas dalyvių atsiliepimų!

Tai – netradicinis požiūris į šią ligą, pateikiamas gydymas visiškai be vaistų, išaiškinimas žmogaus smegenų psichologinio veikimo mechanizmo, o tai žymiai daugiau, nei apie depresiją. Nežiūrint kai kurių nesklandumų – blaškymosi nuo vienos mintie prie kitos, susisteminimo trūkumo (ypač kalbant apie depresijos gydymo būdus) – seminaras buvo “stiprus”, išsamus. Gintaras labai stengėsi viską aiškiai ir konkrečiai pateikti, ir tai jam pavyko: aiškiai, konkrečiai, suprantamai. Klausytis labai įdomu, lengva, klausytoją dėstomas dalykas “įtraukia”. Labai svarbu yra tai, kad šios Gintaro žinios kyla iš jo paties praktinio patyrimo, kaip dirbančio su depresija sergančiais žmonėmis. Aš pats, kaip psichologas, manau, kad jis atskleidė esmę, per smegenų psichologinio veikimo mechanizmą, ir ne tik depresijos, bet ir kitų psichologinių sutrikimų ar elgsenos (pavydžiui, vyro, kaip “patino”, elgesys), kas leidžia daug ką suprasti ir teisingai reaguoti. Kartu pateikiama ir nemažai praktinių patarimų, kaip elgtis įvairiose gyvenimo situacijose, pavyzdžiui, jei jums darosi bloga apie kažką galvojant, tai apie tai negalvokite, o – galvokite apie kažką kita, nuo ko nebloga (čia gal ne visiškai taip Gintaras pasakė, bet mintis ta) – paprasta, bet efektyvu (pats išbandžiau). Ačiū.

Saulius R.

Gintaro jau šiek tiek klausiausi, nes visai neseniai jį netyčia atradau. Jo skelbiamos tiesos man yra labai suprantamos ir priimtinos. O depresijos seminaras man buvo ypač aktualus, nes turiu ryšių su sergančiu bipoliniu. Gintaras iš tikrųjų turi Dievo dovaną dalyko esmės supratime ir tai moka perteikti klausytojams. Gintaras galėtų padėti daugeliui žmonių.Tik nevisi žmonės gali jį priimti vien dėl keikimosi. Manau, kad mokytojas ir guru to daryti neturėtų. Man jo tiesos ir nuoširdumas, ir žodžiai yra priimtini ir padeda, tad tuos keiksmažodžius aš nurašau “nafik”.

Virginija

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Gali registruotis su visiška ramybe ir pasitikėjimu.

Jei dėl kokios nors priežasties šis seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, per 5 dienas po seminaro apie tai pranešk ir grąžinsime visus sumokėtu pinigus.

JOKIŲ KLAUSIMŲ AR "SUNKIŲ" JAUSMŲ. Tereikia atsiųsti grąžinimo prašymą adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir visą sutvarkysime per keletą dienų!

Neprivalėsi nieko aiškinti ar pasakoti... pinigų grąžinimas besąlyginis! Tai reiškia be jokių sąlygų... 

Norint užsisakyti seminaro įrašus, spausk šį mygtuką:


APIE GINTARĄ...

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU irsuvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų. Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja! Nustojęs save tapatinti su asmenybę, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”. Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sukus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės.  Tapęs stipriausios gaujos mieste lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”. Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti. Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

30-ies metų uždarytas į Vokietijos kalėjimą, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU! Per akimirką visiškai atsitapatino nuo savo asmenybės ir pamatė kas jis esti iš tikrųjų. Ši patirtis visiškai transformavo jo suvokimą, pasaulėžiūrą ir gyvenimą. Norint įnešti aiškumą: Gintaras nėra “nušvitęs”. Jis yra “pasiekęs nušvitimą”, t.y. akimirką patyręs pačią aukščiausią, švenčiausią, net žodžiais nenusakomą būseną... pamatęs SAVE...

Mažoms grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė beveik 1.5 mln peržiūrų(turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai kanalai, tokių kaip anekdodai ar muzika).