Su nuolaidos kodu „LAPKRITIS“, gaukite 40% nuolaidą
šiam unikaliam seminarui! (Galioja vos keletą dienų!)

Kam dar įdomu koks ištikro yra GYVENIMAS PO GYVENIMO!?

Super seminaras  APIE RYŠĮ SU „IŠĖJUSIAIS“ IR JŲ ĮTAKA TAVO GYVENIMO HARMONIJAI, BEI SĖKMEI...

Tai yra neįtikėtinos svarbos seminaras tavo dvasinei saviugdai ir brandai. Seminaro metu analizuosime neįtikėtinai svarbius dalykus:

  • Jeigu gyvenime turėjai skaudžių praradimų, šis seminaras padės daug lengviau priimti skaudžią situaciją. Šios žinios suteiks suteiks aiškų žinojimą ir supratimą, jog tavo mylimi žmonės niekur neišėjo ir žino, kiek tu juos ištikro myli…
  • Išklausius visą seminarą tapsi KITU ŽMOGUMI. Turėsi daug platesnį pasaulio matymą, lengviau priimsi kitus žmones, atlaidžiau žiūrėsi į savo artimuosius.
  • Šis seminaras padės „pakilti“ virš mirties baimės ir suteiks vidinę ramybę, jog su mirtimi gyvenimas nesibaigia, o tik prasideda. Tai yra neįtikėtinai IŠLAISVINANTYS suvokimai, kuriuos turėsi visam gyvenimui!
  • Tai išplės tavo supratimą apie tai, KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA GYVENIMAS. Šis pasaulis pasidarys nebetoks reikšmingas kaip anksčiau. Į problemas, bei rūpesčius pradėsi žiūrėti DAUG LENGVIAU.
  • Atsivers visiškai kitoks suvokimas apie pomirtinį pasaulį ir sąsają su šiuo gyvenimu.
  • Seminaro metu analizuosime, KAS NUTINKA SU MUMIS IR MŪSŲ ARTIMAISIAIS PO MIRTIES… ir kaip tai įtakoja mus!

Po šio seminaro į mirtį pradėsi žiūrėti visai KITOKIU POŽIŪRIU. Sumažės mirties baimė ir daug lengviau žiūrėsi į artimųjų „išėjimą“. Atsiras didesnė vidinė ramybė!

Tau pasidarys aišku, kodėl tavo gyvenime nutiko vieni ar kiti įvykiai ir kaip gyventi šį gyvenimą harmoningai.

Jeigu tu skaitai šį pristatymą, jeigu jau domiesi šiomis temomis, reiškia tau jau laikas sužinoti šias tiesas apie gyvenimą ir mirtį.

Šis seminaras - tai galimybė pažvelgti už užuolaidų į tai, kas vyksta „kitoje pusėje“.

Investicija VOS 65€ 39.95€!

SEMINARO TRUKMĖ net 4.5 val. Užsisakykite įrašus jau dabar:

Užsisakyti seminaro įrašus...

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

ES-SEMINARUIGALIOJA 14 GRAZINIMASGali užsisakyti įrašus su visiška ramybe ir pasitikėjimu.

Jei dėl kokios nors priežasties šis seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, per 14 dienų po seminaro apie tai pranešk ir grąžinsime visus sumokėtu pinigus.

JOKIŲ KLAUSIMŲ AR "SUNKIŲ" JAUSMŲ. Tereikia atsiųsti grąžinimo prašymą adresu gp@gintaropokalbiai.lt ir visą sutvarkysime per keletą dienų!

Neprivalėsi nieko aiškinti ar pasakoti... pinigų grąžinimas besąlyginis! Tai reiškia be jokių sąlygų... 

PLAČIAU APIE GINTARĄ...

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

GintarasL-didelisVokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėraščius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt).


Užsisakyti seminaro įrašus...