Šiandien ketvirtasis seansas...


IŠSKIRTINIS MEDITACIJŲ KURSAS...

Kaip atkurti ryšį su TUO, „KAS GYVENA KŪNE“? (Mistikai tai vadina „neįvardijamu“...)

Kursas vyks Lapkričio 3-7 dienomis (viso net 5 pamokos!)

GintarasL-didelisNiekas kitas žmonėms negali duoti tokio kalibro meditacijų nei Gintaras.

Jis yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų! Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Būdams 30 metų atsidūrė Vokietijos kalėjime ir patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU, ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Per akimirką visiškai atsitapatino nuo savo asmenybės ir pamatė kas jis esti iš tikrųjų. Ši patirtis visiškai transformavo jo suvokimą, pasaulėžiūrą ir gyvenimą.

Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų. Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja! Nustojęs save tapatinti su asmenybę, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”. Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras šias meditacijas ruošia iš aukščiausio-Budos suvokimo, kurį bando perduoti ir Tau! Būtent dėl to, kiekvienas sakinys, kiekvienas pasakytas žodis šiose meditacijose turi didžiulę prasmę ir veda tave į aukštesnį, platesnį savęs ir pasaulio pamatymą.

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":


Kaip vyks kursas?

Kurso pradžia - LAPKRIČIO 3 d. 20:00 val.

VISKAS VYKS INTERNETU. Susitikimai vyks kiekvieną vakarą, 5 dienas iš eilės (iki Lapkričio 7 dienos).

Šiandien jau 4-asis seansas. Įvykusių seansų įrašai paruošti!

Kursas skirtas visiems, kas nori:

✓ Nori išmokti EFEKTYVIAI medituoti!

✓ Nori stipriai pakelti savo sąmoningumą.

✓ Siekia labiau atsitapatinti nuo savo asmenybės-personos ir visus gyvenimo įvykius stebėti iš šalies.

Kai tik nebesitapatinsi su savo asmenybe, mintimis, tada įgausi tikrąją gyvenimo laisvę. Tik tada nelieka asmeniškumo ir į problemas gali pažvelgti iš šalies.

Būtent taip gyvena ir pats Gintaras... jam gyvenime NĖRA NIEKO LABAI SVARBAUS... įsivaizduok tokią būseną! Būtent tai jis įdeda ir į savo meditacijas.

Kaip sakė Jezus: „Kaupkite turtus ne žemėje, bet danguje, kur jų joks vagis nepavogs ir jie nesurudys.“


Tai, ką gausi iš šių meditacijų yra tie turtai, kuriuos reikia kaupti „danguje“!

INVESTICIJA: (ribotą laiką)

Lietuvoje teko matyti, kad įvairūs meditacijų kursai kainuoja ir po 300€ ir po 500€... tačiau garantuoju, kad jie tikrai neduoda tiek, kiek duos Gintaras!

Pirmasis Gintaro meditacijų kursas kainavo po 190€ - 210€ (priklausomai nuo plano) ir tikrai gavo daug daugiau, nei investavo!

Į šį kursą galima užsiregistruoti ne už įprastus 190€, bet VOS UŽ 59€!

Kviečiame prisijungti, kadangi laiko liko labai mažai...

REGISTRUOTIS Į KURSĄ

Taip pat, užsiregistravus šiandien,
tavęs laukia 3 neįtikėtinos dovanos!

1 DOVANA

Visi prisijungę prie kurso gaus neįtikėtinus, 129€ vertės, BUDOS MEDITACIJAS (net 15 aukščiausio lygio Gintaro meditacijų!)

Neįtikėtini atsiliepimai po šio kurso..."Labas Gintarai,
pirmiausia, kaip ir buvau žadėjusi, noriu padėkoti tau... padėkoti už žinias, kuriomis tu daliniesi su mumis... jos man yra neįkainojamos. Mokytojų yra pilnas internetas, pilna jų ir realiame gyvenime... tu esi kitoks, todėl aš pasirinkau tave. Tuo keliu aš einu daug metų... kai mokinys pasiruošęs, ateina ir mokytojas.

Aplinkybės dažnai koreaguoja mano norus... tačiau niekas nesutrukdys eiti tolyn su tokiais įrankiais, kuriuos aį gaunu iš tavęs. Neskubu niekur. Žinau viena, kad einu teisingu keliu, kuris veda link šviesos.

Vakarykstė meditacija buvo be galo įspūdinga, energetiškai užkrauta su kaupu... super.

Labai jaučiau kėlimą, sėdėjau kaip elektros kėdėje... kairė ranka nevaldomai pradėjo taip mosikuoti, kad sunku net apsakyti tą jausmą. Mačiau šviesą, tik labai neryškiai... ašaros iš akių...

Man pačiai atrodo, kad aš truputį išsigandau... nesu to išgyvenusi niekad... Noriu būtinai pakartoti vėliau šitą meditaciją. Lauksiu įrašo."

Vilija J.
Vilija J.


"Sveikas, Gintarai, noriu pasidalinti įspūdžiais ir patirtimis po meditacijų ir turiu klausimų. Kelias dienas jaučiasi maloniai suaktyvėjusi širdies čakra ir kaip skruzdeliukai bėgiotu viršugalvį.

Kiekviena meditacija savaip stipri ir energizuojanti. Po vienos jautesi toks pakrovimas, kad nesinorėjo miego. Toliau meditavau kelias val. Nors energetika pasikrauna, bet jaučiu, kad energija po pakrovimo nuteka, nors neiškart bet išblėsta.

Beveik visose meditacijose priartėju prie vietos, kai atsiskyrinėja eterinis kūnas. Širdis pradeda greičiau plakti, bet iš kūno neišeinu.

Vienoje is meditacijų darėm vizualizaciją, kurioje vizualizavom, kaip nukertam 'įkyrius ryšius' iš vidaus ir išorės auros. Po jos jautėsi lengvumas daugiau laisvumo. Vizualizavau, kaip nukertu ryšių tarp žmonių, kurie jau praeitis. Man kilo klausimas, kaip su ryšiais tarp artimųjų?

Džiaugiuosi galėdamas būti kurse, nors iš pradžių abejojau ar atrasiu nauju dalykų. Jau beveik buvau nusprendęs savarankiškai ieskot ir medituot. Bet tavo koncentruota info ir unikalios įžvalgos labai sustiprina viską."

Audrius M.
Audrius M.
„Sveikas, sekasi gerai. Kuo ilgiau gyvenu, tuo mažiau turiu rūpesčių, beveik neįsiveliu į konfliktus, o jeigu ir įsiveliu, tai neilgam. Šiap nesiparinu, nebejaučiu nerimo, tik va namiškiai priešingai jaučias.

Mistiniai nuotykiai aprimę, bet anksčiau visokiausių nuotikių apturėjęs. Vienas jų: sapne šiek tiek susivokiau, kažkur ropinėdamas ir staiga pranyko pagrindas ant kurio buvau ir atsirado takas iš debesų į kosmosą. Pamaciau žvaigždynus, kaip galaktikos sukasi, labai gražūs vaizdai. Ilgai netrukus atsirado kažkoks juodas, mažas žaibų kamuoliukas ir pradėjo kaktą kutent, tada prabudau.“

- SIMANAS B.Prisijunkite dabar ir gaukite šias dovanas:

REGISTRUOTIS Į KURSĄVėliau kaina kils...

2 DOVANA

seminaro įrašas „VISKAS APIE MEDITACIJĄ IR PATI MEDITACIJA" (37€ vertės)

Gintaras: "Išgirstu tokių dalykų, kad žmonės medituoja po 10, 15 metų ir vis dar gyvenime turi problemų!

Aš sakau, kad taip negali būti. Tiesiog taip būti negali!! Jei tu jau medituoji nors 5 metus, tai tu turi nebeturėti JOKIŲ PROBLEMŲ GYVENIME."


3 DOVANA

seminaro įrašas „AUKŠTIEJI ir BŪTINIEJI suvokimai apie meditaciją" (37€ vertės)

Prisijunkite dabar ir gaukite visas dovanas:

REGISTRUOTIS Į KURSĄ

ŠIOMS MEDITACIJOMS GALIOJA 14 DIENŲ 100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Prisijunkite prie kurso:

REGISTRUOTIS Į KURSĄ

Iki kurso liko...

Jei kyla klausimų, rašyk:

El. paštas: gp@gintaropokalbiai.lt