Galima užsisakyti transliacijos įrašą...

Kaip ATSIKRATYTI KOMPLEKSŲ ir įgauti DAUGIAU CHARIZMOS?

Pagaliau bus atskleista visa KOMPLEKSŲ VALDYMO INSTRUKCIJA, kuri net ir stipriai susikompleksavusiam žmogui padės įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir charizmos!

Keletas atsiliepimų...


Net negalvok praleisti šio seminaro... nebent jau esi visiškai pasitikintis savimi ir nebeturi kompleksų!

Šis seminaras skirtas tau...

  • Jeigu menkavertiškumo kompleksas yra vienas didžiausių trikdžių tavo gyvenime ir nori iš to išsilaisvinti...
  • Jeigu nori gyventi su visiška vidine laisve ir absoliučiu pasitikėjimu savimi...
  • Jeigu jauti, kad galėtum daug daugiau, tačiau nepasitiki savo jėgomis...
  • Jeigu turi daug baimių ir perdėta drovumą bendraujant su priešinga lytimi...
  • Jeigu atrodo, kad visi aplink yra už tave geresni ir sėkmingesni...

IŠTRAUKA IŠ SEMINARO...

KODĖL GINTARAS GALI KALBĖTI ŠIA TEMA?

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas...

Seminaro trukmė net 4.5 val

Tai yra neįtikėtinos vertės seminaras, kuris galėtų kainuoti ir 150€!

Investicija šiandien su specialia nuolaida...

INVESTICIJA VISO LABO...
150€ 95€ VOS 35€!

Išklausyk visą seminarą ir jei pajausi, kad tai buvo neverta tavo sumokėtų pinigų, VISKĄ grąžinsim! Ir be jokių klausimų.

Tokią garantiją darau tik tam, jog parodytume, jog 100% pasitikiu šios programos efektyvumu. Taip pat noriu, kad matytum, jog visiškai niekuo nerizikuoji! Išbandyk… ir tikrai GAUSI LABAI DAUG (blogiausiu atveju bent jau gerai praleisi laiką)!