Kaip šios neįtikėtinos meditacijos gali tau atnešti sėkmę, meilę, pinigus ir kartu - vidinį balansą?

Visos Gintaro meditacijos eina kartu su teorija ir PASAULĖŽIŪROS TRANSFORMACIJA! Tokiu būdu tavo protas tampa daug kartų efektyvesnis, pagerėja koncentracija, išmoksti kontroliuoti savo energiją, įgauni vidinę stiprybę, bei ramybę .

Visų tikslų gyvenime siekiame per protą, todėl jei jis tampa efektyvesnis, tu automatikškai daug lengviau pasiekti visko, ko tik gyvenime nori… BET KOKIOJE srityje! Net jei tai būtų sėkmė, meilė, pinigai, ar vidinis balansas...

Kaip Gintaras sako, TU GAUNI UNIVERSALŲ ĮRANKĮ VISAM GYVENIMUI!

Gintaras savo meditacijas ruošia iš aukščiausio – Budos suvokimo, kurį bando perduoti ir Tau! Kiekviena meditacija yra lyg mokymas, vedantis Tave į atsipalaidavimą, daug platesnį pasaulio matymą ir sąmoningumą... TAI YRA TIKRASIS TAVO SIELOS BUDINIMAS!

APIE GINTARĄ...

GintarasL-didelisNiekas kitas žmonėms negali duoti tokio kalibro meditacijų nei Gintaras.

Jis yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų! Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Būdams 30 metų atsidūrė Vokietijos kalėjime ir patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU, ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Per akimirką visiškai atsitapatino nuo savo asmenybės ir pamatė kas jis esti iš tikrųjų. Ši patirtis visiškai transformavo jo suvokimą, pasaulėžiūrą ir gyvenimą.

Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų. Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja! Nustojęs save tapatinti su asmenybę, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”. Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras šias meditacijas ruošia iš aukščiausio-Budos suvokimo, kurį bando perduoti ir Tau! Būtent dėl to, kiekvienas sakinys, kiekvienas pasakytas žodis šiose meditacijose turi didžiulę prasmę ir veda tave į aukštesnį, platesnį savęs ir pasaulio pamatymą.

PLAČIAU APIE KURSĄ IR MEDITACIJAS ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE:

 

NEĮTIKĖTINA kokios patirtys buvo pas kurso dalyvius, kurie dalyvavo gyvai!"Labas Gintarai,
pirmiausia, kaip ir buvau žadėjusi, noriu padėkoti tau... padėkoti už žinias, kuriomis tu daliniesi su mumis... jos man yra neįkainojamos. Mokytojų yra pilnas internetas, pilna jų ir realiame gyvenime... tu esi kitoks, todėl aš pasirinkau tave. Tuo keliu aš einu daug metų... kai mokinys pasiruošęs, ateina ir mokytojas.

Aplinkybės dažnai koreaguoja mano norus... tačiau niekas nesutrukdys eiti tolyn su tokiais įrankiais, kuriuos aį gaunu iš tavęs. Neskubu niekur. Žinau viena, kad einu teisingu keliu, kuris veda link šviesos.

Vakarykstė meditacija buvo be galo įspūdinga, energetiškai užkrauta su kaupu... super.

Labai jaučiau kėlimą, sėdėjau kaip elektros kėdėje... kairė ranka nevaldomai pradėjo taip mosikuoti, kad sunku net apsakyti tą jausmą. Mačiau šviesą, tik labai neryškiai... ašaros iš akių...

Man pačiai atrodo, kad aš truputį išsigandau... nesu to išgyvenusi niekad... Noriu būtinai pakartoti vėliau šitą meditaciją. Lauksiu įrašo."

Vilija J.
Vilija J."Sveikas, Gintarai, noriu pasidalinti įspūdžiais ir patirtimis po meditacijų ir turiu klausimų. Kelias dienas jaučiasi maloniai suaktyvėjusi širdies čakra ir kaip skruzdeliukai bėgiotu viršugalvį.

Kiekviena meditacija savaip stipri ir energizuojanti. Po vienos jautesi toks pakrovimas, kad nesinorėjo miego. Toliau meditavau kelias val. Nors energetika pasikrauna, bet jaučiu, kad energija po pakrovimo nuteka, nors neiškart bet išblėsta.

Beveik visose meditacijose priartėju prie vietos, kai atsiskyrinėja eterinis kūnas. Širdis pradeda greičiau plakti, bet iš kūno neišeinu.

Vienoje is meditacijų darėm vizualizaciją, kurioje vizualizavom, kaip nukertam 'įkyrius ryšius' iš vidaus ir išorės auros. Po jos jautėsi lengvumas daugiau laisvumo. Vizualizavau, kaip nukertu ryšių tarp žmonių, kurie jau praeitis. Man kilo klausimas, kaip su ryšiais tarp artimųjų?

Džiaugiuosi galėdamas būti kurse, nors iš pradžių abejojau ar atrasiu nauju dalykų. Jau beveik buvau nusprendęs savarankiškai ieskot ir medituot. Bet tavo koncentruota info ir unikalios įžvalgos labai sustiprina viską."

Audrius M.
Audrius M.


„Sveikas, sekasi gerai. Kuo ilgiau gyvenu, tuo mažiau turiu rūpesčių, beveik neįsiveliu į konfliktus, o jeigu ir įsiveliu, tai neilgam. Šiap nesiparinu, nebejaučiu nerimo, tik va namiškiai priešingai jaučias.

Mistiniai nuotykiai aprimę, bet anksčiau visokiausių nuotikių apturėjęs. Vienas jų: sapne šiek tiek susivokiau, kažkur ropinėdamas ir staiga pranyko pagrindas ant kurio buvau ir atsirado takas iš debesų į kosmosą. Pamaciau žvaigždynus, kaip galaktikos sukasi, labai gražūs vaizdai. Ilgai netrukus atsirado kažkoks juodas, mažas žaibų kamuoliukas ir pradėjo kaktą kutent, tada prabudau.“

- SIMANAS B.

Labas, tai, ką as gavau šito meditacijų kurso metu yra lobiu lobis... žinios ir patirtis, kuriomis dalijasi Gintaras su žmonemis padarė tikrą perversmą mano suvokimuose apie tikrąjį aš ir apie mane supančią tikrovę.

Meditacijų metu nebuvo šviesos mano ekrane... trūksta įdirbio, žinių, energijos. Viskas savo laiku, nenusimenu nei trupučio.

Vakar, pokalbio metu su Gintaru, pajutau tokia lengva transo būseną... (pamaniau, kad darbo savaitės rezultatas, tiesiog nuovargis susikaupęs)... užsimerkiau... nušvito ekranas gražia violetine spalva ir atsirado pasakiško grožio žvaigždė... iš smulkių smulkių dalelyčių ir taip aiškiai visas mačiau... neapsakomai gera šiluma pasklido...super.

Šiąnakt supratau, pagaliau, ką reiškia būti budriam ir sąmoningam per sapnus.

Dar tokio sapno nėra buvę... atsirado prieš mane vyras, tikrai nepažįstamas man... tvarkingai apsirengęs... jo žvilgsnis buvo tokio siaubo pilnas ir tarsi man iš pasąmonės ateina, kad jis norėjo perspėti mane, kad sustočiau, toliau eiti uždrausta, tiesiog išgąsdinti mane.

Aš jo taip išsigandau,nes nebuvau tam pasiruošusi... Kai atsibudau, supratau... reikėjo man jį pakalbinti. Jausmas nebuvo pats geriausias, be galo didelė grėsmė. Būsim pasiruošę.

Sėkmės Jums ir nuoširdus nuoširdus ačiū Vilija!

- VILIJA
SKIRTA TIK RIMTAI NUSITEIKUSIEMS ŽENGTI STIPRŲ DVASINĖS BRANDOS ŠUOLĮ, KADANGI ČIA NE VAIKŲ ŽAIDIMAI… šių meditacijų tikslas – kelti sąmonės savimoningumą, kad einant miegoti neprarastum sąmonės ir savo sąmoningumą galėtum nešti į sapnų tikrovę ar net „susiskambinti“ su savo angelais sargais!


MEDITACIJOS SKIRTOS TIEMS, KAS...

Kurso metu vyko:

Kaip sakė Jezus: „Kaupkite turtus ne žemėje,bet danguje, kur jų joks vagis nepavogs ir jie nesurudys.“


Tai, ką gausi iš šių meditacijų yra tie turtai, kuriuos reikia kaupti „danguje“!

INVESTICIJA:

Lietuvoje teko matyti, kad įvairūs meditacijų kursai kainuoja ir po 320€... tačiau garantuoju, kad jie tikrai neduoda tiek, kiek duos Gintaras!

Visi dalyviai, kurie dalyvavo gyvai, mokėjo po 190€ - 210€ (priklausomai nuo plano) ir tikrai gavo daug daugiau, nei investavo!

Tik dėl to, jog kursas nevyksta gyvai, sumažinome investicija iki 190€ 147€ (tai yra vos 9,80€ už 1 seansą! Ar Tavo vidiniai turtai verti 9,80€?)

PASKAITYK DALYVIŲ ATSILIEPIMUS IR SUPRASI, KAD TAI, KĄ ŽMONĖS GAVO, YRA TIK LAŠAS JŪROJE SU SUMOKĖTAIS PINIGAIS... GINTARO MEDITACIJŲ PAGALBA, ŽMONIŲ GYVENIMAI TIESIOG TRANSFORMUOJASI!

Norint užsisakyti įrašus, spausk šį mygtuką:

UŽSISAKYTI MEDITACIJAS

ŠALIA VISŲ KURSO ĮRAŠŲ, GAUSI
LABAI VERTINGUS BONUS VIDEO...

1. VISKAS KĄ TURI ŽINOTI, APIE BENDRĄJĮ SAVO KŪNO ENERGETIKOS KĖLIMĄ...

Dalyvių atsiliepimas apie šį video...

2. VIDEO APIE VIDINĮ EKRANĄ, REZULTATŲ SIEKIMĄ...

 

4. Apie lūkesčius, naujumo poreikį ir meditacijas...

 

 

3. STIPRI EGZORCISTINĖ MALDA (rusų kalba), kurią naudoja pats Gintaras!

UŽSISAKYTI MEDITACIJAS

 


 

ŠIOMS MEDITACIJOMS GALIOJA 14 DIENŲ 100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

"Labas.
Tikrai didelis AČIŪ užtai, kad leidot man prisijungti prie šios kelionės.

Po ketvirto meditacijų vakaro nebuvo stiprios patirties, buvau šiek tiek nusivylęs tuo, kad nebuvo nieko naujo ir ypatingo-paanalizavau, kad tai mano pačio noras vis patirti kažką naujo ir "ypatingo" trukdė atsipalaiduoti vis laukiant kažko.

Tavo sugebėjimas įvesti ir perkelti "AŠ" vis sukeldavo laukimo jausmą. Pameditavau dar pora kartų 4 susitikimą vieną su audio įrašu kitą be prieš miegą. Gal neįpatingai buvau išėjęs, bet išmokau (manau, kad išmokau) nelaukti ir nesitikėti .

Penktas vakaras gal dėl to, kad ketvirtą pavyko pereiti buvo kažkas tokio ko nesitikėjau, bet patyriau super kelionę. Labai padėjo sukurtas bonus video, daug ką paaiškino apie vaizduote ir prajautimus. Net šiandien prisiminus šiurpuliukai laksto po kūną. Žodžiais tai ką patyriau sunku apibūdinti, tik iš tavo ankstesnių video, kurios peržiūrėjau beveik visus, galima bent kažkiek paėmus supratimą ir žodžius apibūdinti.

Pamačiau, patyriau, pajutau kad viskas yra viena ir viskas kas vyksta yra iš to pačio ir tame pačiame, kad ir kas būtų: gėris-blogis, prasmė-beprasmybė, ribos-nėra ribų ir t.t. viskas visame yra viena ir iš to vieno.

Vyksta tik tai kam "AŠ" skiriu dėmesį. Kaip veikia atspindžiai ir būties trikampis. Pasijutau, tarsi vaikas smėlio dėžėje. Tik dabar supratau, ką reiškia tavo video minimas, kad man "ten" būti daug įdomiau. Galėjau, be laiko, erdvės, asmenybės ir pačio kūno kažkokių pančių daryti ką tik sugalvoju.

Kas nesupranta to neapibūdinsi... Sukūriau krioklį persikėliau į jį ir buvau juo, sukūriau gėlę persikėliau ir jaučiu kaip augu, sukūriau garsą pats buvau juo, sukūriau kas jį atspindi atspindėjau ir pats pajutau atspindį.

Pabuvau žaibu, klaustuku,keliu... Žodžiu galima daug ir nuobodžiai pasakoti kaip žaidžiau. Prisimindavau ir tą kūną kuriame gyvenau ir kad, jame reikės dar pagyventi įlįsdavau pažiūrėt ar dar kvėpuoja ir vėl atgal : )

Paprašius, kad angelai sargai padėtų apvalyti aurą jie man padėjo, pats sau padėjau būdamas ir viduje ir iš šalies, nudaužiau visokius tamsius kūrinius. Po to angelai pasitraukė į šalį ir pasakė toliau tvarkykis pats, o mes pažiūrėsim. Paprašius, kad ir kūniškam gyvenime padėtų pasiūlė pasižiūrėti koks AŠ buvau ankščiau ko prikūriau ir tvarkytis pačiam, pamačiau nepačių šviesiausių dalykų ir prašiau atleisti...

Vis norėdavau nueiti pažaisti su tuo ką galiu sukurti ir pajusti, pažaisdavau ir vėl grįždavau į savo Aš susitelkimą, kai tu Gintarai palikai mus su savimi neužilgo baigiau meditaciją. Nenorėjau prikurti beleko.

Turiu prisiminimų ir patyrimų panašių kaip šis, iš vaikystės kai fantazuodavau ir prikurdavau negerų dalykų.

Įdomi būtų tavo nuomonę apie mano vaikystės fantazijas kurias ankščiau kurdavau labai detaliai ir kurias sutinku dabartiniam realiam gyvenime ir kaip tai interpretuoti. Nes tai filmą žiūrėdamas, tai kokį daiktą naujai išrastą, tai įvykius pamatęs dabartyje suprantu, kad tai aš (gal ne aš, o kolektyvinė pasąmonė) esu ankščiau kūręs vaizduotėje vaikystėje ir iki tokių detalių, jog kartais galiu pasakyti kas bus toliau filme ar kaip tas daiktas veikia nes esu jį pats sukūręs mintyse prieš daugelį metų.

Dar kartą AČIŪ kad esi mokytojas toks kokio man reikėjo ir toks koks esi. Ačiū už rodomą kelią. Dėstai lietuvių kalba, suprantamai ir aiškiai vedi pažinimo keliu. Kūniškas gyvenimas irgi keičiasi į gerą, tik vis dar neatrandu savo pašaukimo ir ką veikti žemėje, bet viskam savas laikas.

Linkiu sėkmės tau ir Mindaugui savo darbuose ir gyvenime." Robertas

- Robertas G.

SUPER 37€ vertės dovana: seminaro įrašai "VISKAS APIE MEDITACIJĄ IR PATI MEDITACIJA"!

UŽSISAKIUS BUDOS MEDITACIJAS, ŠIUOS ĮRAŠUS GAUSI DOVANŲ!

Spausk čia ir užsisakyk galingas meditacijas:

UŽSISAKYTI MEDITACIJAS

Jei kyla klausimų, rašyk:

El. paštas: gp@gintaropokalbiai.lt