(ĮRAŠAI JAU PRIEINAMI!)

Kaip bet kuris, net ir stipriai susikompleksavęs žmogus gali IŠSILAISVINTI IŠ MENKAVERIŠKUMO KOMPLEKSO... ir vos per kelis mėnesius daug labiau pasitikėti savimi... bet kokioje situacijoje?

Gintaras IŠKODAVO menkavertiškumo komplekso veikimo principą ir visa tai gali perduoti tau! Galėsi PASIJUOKTI iš savo kompleksų... kai tik suprasi kaip jie veikia ir kaip su tuo tvarkytis!

 

Net negalvok praleisti šio seminaro... nebent jau esi visiškai pasitikintis savimi ir nebeturi kompleksų!

Šis seminaras skirtas tau...

  • Jeigu menkavertiškumo kompleksas yra vienas didžiausių trikdžių tavo gyvenime ir nori iš to išsilaisvinti...
  • Jeigu nori gyventi su visiška vidine laisve ir absoliučiu pasitikėjimu savimi...
  • Jeigu jauti, kad galėtum daug daugiau, tačiau nepasitiki savo jėgomis...
  • Jeigu turi daug baimių ir perdėta drovumą bendraujant su priešinga lytimi...
  • Jeigu atrodo, kad visi aplink yra už tave geresni ir sėkmingesni...

Keletas atsiliepimų...


SEMINARĄ SUDARO 3 DALYS:

1 dalis - 3 val. 10 min.

2 dalis - 4 val 21 min.

3 dalis -  4 val. 02 min.

Jeigu mokėtum už kiekvieną atskirai, viso būtų 117€... o dabar, visas tris dalis gali gauti už vieno kainą!

INVESTICIJA 117€ TIK 39€...!

 Vos 13€ už vieną dalį!

ES-SEMINARUIGALIOJA 14 GRAZINIMASUžsiskyk šį seminarą... ir jei pajausi, kad tai buvo neverta tavo sumokėtų pinigų, VISKĄ grąžinsim! Ir be jokių klausimų.

Mums nereikia tavo pinigų, jei nesukuriam vertės ir neatnešame rezultatų!

Tokią garantiją darau tik tam, jog parodyčiau, kad 100% pasitikiu šios programos efektyvumu. Taip pat noriu, kad matytum, jog visiškai niekuo nerizikuoji! Išbandyk… ir tikrai GAUSI LABAI DAUG (blogiausiu atveju bent jau gerai praleisi laiką)!

Apie Gintarą Lunskį...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, kuris sėkmingai apjungė pačias aukščiausias, į nušvitimą vedančias žinias su žemišku gyvenimu ir psichologija!

Jis laužo visus “dvasingumo” standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų! Jam abejingų nėra. Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų seminarų, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Gintaro kalbos ir suvokimai skirti tiems, kas siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas.

Su Gintaru tikrai nėra lengva, kadangi jis neleidžia “kliedėti” ir viską priveda prie SVEIKO PROTO. Būtent todėl, kas sugeba jį išgirsti..., TRANSFORMUOJASI VISAM GYVENIMUI!

Visą gyvenimą vaikščiojęs ant peilio ašmenų, 30-ies metų buvo uždarytas į Vokietijos kalėjimą ir patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU! Per akimirką visiškai atsitapatino nuo savo asmenybės ir pamatė kas jis esti iš tikrųjų. Ši patirtis visiškai transformavo jo suvokimą, pasaulėžiūrą ir gyvenimą.

O praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines hierarchijas.

Jis yra tas mokytojas, kuris niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja! Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”. Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”. Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų ir universiteto. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas. Dėl savo ugningos asmenybės, vos 19 metų, už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų, Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, dideli pinigai, kalėjimai, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėraščius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Lietuvoje mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai".

Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau nei 1,5 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2,5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net televizijos popsiniai, anekdotų ar muzikos kanalai).

GP@gintaropokalbiai.lt