VIETŲ NEBĖRA

Bent kartą gyvenimą tokio lygio stovyklą reikėtų pereiti visiems

Mistinė 4 parų astralinės projekcijos, sąmoningo sapnavimo ir stalkingo stovykla!

Vietų skaičius labai ribotas!


Sąmoningo sapnavimo ir astralinės projekcijos nauda...

 • TRANSFORMUOJASI SAVĘS IR PASAULIO SUVOKIMAS. Įmanoma gauti atsakymus į esminius savo gyvenimo klausimus: KAS AŠ? Ko aš čia atėjau? Koks mano gyvenimo tikslas...
 • „Nukrenta“ šio pasaulio reikšmingumas…, nes pradedi jį matyti kaip dar vieną sapną. Tai padeda tapti daug laisvesniu ir drąsesniu žmogumi apskritai.
 • Tampa lengviau ATSITAPATINTI NUO ASMENYBĖS, tampant laisvu nuo savo kompleksų! Kai dings susitapatinimas su tuo kas nesi, tada bus visiškai nebesvarbu ką apie tave galvoja kiti! Juk galvoja/kalba ne apie tave… o tik apie tavo asmenybę!
 • NEĮTIKĖTINI POJŪČIAI IR NUOTYKIAI, tokie kaip skraidymo lengvumas, ėjimas per sieną kiaurai, keliavimas šviesos greičiu, plaukimo po vandeniu malonumas… (bet kas, ką tik gali sugalvoti)
 • Galimybė SUSITIKTI SU SAVO ANGELAIS SARGAIS AR PAŽENGUSIAIS MOKYTOJAIS ir iš jų gauti vertingas pamokas, padėsiančias tavo dvasiniame kelyje.
 • Gali gauti unikalias žinias, kurios neprieinamos gyvenant kasdienį gyvenimą. Vienas iš unikalių būdų – pamatyti akašinius įrašus, kur užrašyta visa kas vyko praeityje! Žinios, kurių nerasi nė vienoje knygoje!
 • Galimybė įveikti SAVO BAIMES ir suvokti, jog esi nemirtingas! Gali aiškiai pamatyti, kad tu nesi tik kūnas. Taip įgyjamas BEBAIMIŠKUMAS, kuris po to lydi tave ir šiame gyvenime.
 • IŠPLĖSTI SĄMONĘ ir gauti unikalias žinias, kurios neprieinamos gyvenant kasdienį gyvenimą.
 • Astralinė projekcija ar sąmoningas sapnavimas gali būti lyg antras gyvenimas naktimis… netgi dar įspūdingesnis… dar vertingesnis! KOL KŪNAS RAMIAI MIEGA!
 • GERIAU MIEGI ir pabundi lyg naujai gimęs!
 • IR DAR DAUGIAU. ŽIŪRĖKITE VIDEO...

Išsamiai apie apie STALKINGĄ, Sąmoningą Sapnavimą ir Išėjimą iš Kūno į ASTRALĄ...

Keletas įdomių ankstesnių stovyklų dalyvių istorijų...

Apie Gintaro mokymą ir stovyklą. Paulius

Kaip pavyko sąmoningai išeiti iš kūno po stovyklos. Gintaras

Taip pat, prieš stovyklą, NEMOKAMAI tau bus atsiųsti šie super seminarai (158€ vertės):

Keletas klausimų, kurie
tau dabar gali kilti...

 • Ar tau tikrai pavyks sąmoningai išeiti iš kūno!?

"Pasakysiu vieną beprotišką dalyką: tu kiekvieną naktį patiri astralinę projekciją… tačiau nesąmoningai! Tau tereikia išmokti “nepamesti” sąmoningumo.

O tam turi praktikuoti! Tiesiog mūsų niekas nemokė, kaip išlikti budriam naktį.

Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje yra įvaldę šį meną… jei gali jie – gali ir tu! Sąmoningas išėjimas iš kūno yra savybė, kurią gali turėti KIEKVIENAS… tai yra išmokstama.

Žinoma, aš negaliu garantuoti, kad per 4 naktis tu tikrai patirsi išėjimą iš kūno… kadangi aš nežinau kaip tu gyveni. Gal esi pervargęs nuo darbų, netinkamai maitiniesi, skiri daug dėmesio išorei, mažai medituoji… visi šie dalykai labai apsunkina… dėl to, žmogus, norintis šių patirčių, turi skirti dėmesio savo dvasinei, bei fizinei švarai!"

Gintaras duos instrukcijas, patars, pamokys ir padės (tokių mokymų metu, Gintaras pats išėjęs iš kūno, dažnai ištraukia ir kitus)… tačiau kažkokios “stebuklingos” tabletės nelauk… praktikuoti turėsi pats!

 • O jei išeisi ir daugiau nebegrįši?

Dažnai žmonėms kyla klausimų..

 • O jei man nepavyks sugrįžti?
 • O jei mane apsės piktos dvasios?
 • O jei aš pasiklysiu?

Dėl grįžimo, Gintaras sako, jog dažnai norėtum ten pabūti ilgiau, bet esi grąžinamas į savo kūną net ne savo noru… tad dėl to, kad nepavyks sugrįžti gali būti ramus…

O dėl visokių apsėdimų baimės taip pat dažnai būna nepagrįstos. Kaip Gintaras minėjo: „Šios praktikos yra kaip ir visos kitos žmogiškos praktikos. Norint pasivažinėti linksmaisiais kalneliais, yra saugos technikos. Jei jų laikaisi – galimybė turėti problemų tampa niekingai menka. Čia lygiai tas pats. Yra duodamos saugumo technikos ir bet kokių apsėsimų rizika sumažinama iki minimumo!“

Dažnai baimės būna nepagrįstos ir labai trukdo sąmoningai išeiti iš kūno.

Astralinė projekcija – tai lyg kelionė į naują miestą… iš pradžių nejauku ir, galbūt, baisu… tačiau pabuvus vieną, du, tris ir daugiau kartų, ten nebelieka nieko baisaus!

 • Ar tai nėra tik proto apgaulės?

Gintaras į tai atsako paprastai: „Eik ir pabandyk… kam spėlioti? Tai sritis, kurią gali patvirtinti tik individualia patirtimi!”

“Kokia gali būti proto apgaulė, jei nuskrendi pas žmogų į namus, kur nesi niekada buvęs ir ryte atsikėlęs jam viską nupasakoji kaip atrodo jo butas, kas kabo spintoje, kas guli stalčiuose… ir plius, kai tas žmogus gyvena visai kitoj šaly!“

Kai pats tai patirsi, tavo skepticizmas sumažės iki kraštutinio minimumo. Tačiau norint šitą dalyką įvaldyti – reikia didžiulės psichinės disciplinos. Gyvenantys pasaulietiškoje tikrovėje tam bus paprasčiausiai nepajėgūs. Ir tada tokie žmonės vietoj to, kad su savimi dirbtų ir patikrintų, geriau įjungia „šviesuolišką-pažangųjį“ skepticizmą.”

“Dėl to nėra didelės prasmės kažkam kažką čia įrodinėti. Kam reikės tas išbandys ir patirs…”

SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA...

 • Stovykla vyks 2019 Liepos 17- 21 dienomis (4 naktys).

Vykstantiems iš užsienio, galima atvykti ir 1 naktį anksčiau (Liepos 16 d.). Nakvynė papildomai kainuos 15€.

Kitiems atvykimas ir registracija nuo 12 iki 14 val.

 • VIETA: Žuvyčiu km., Elektrėnų savivaldybė

Vieta žemėlapyje paspaudus čia! Koordinatės: 54°41'35.8"N 24°36'26.1"E

 • VISI MIEGOSIME VIENOJE ERDVĖJE. Reikia atsivežti savo patalynę, miegmaišį, pagalvėlę, rankšluostį... Čiužiniai yra, tačiau jeigu nori, kad būtų minkščiau, pasiimk savo.

Stovykloje bus du atskiri dušai, vyrams ir moterims.

 • Jeigu norėtum PRIVATAUS KAMBARIO, su privačiu dušu, patalyne, rankšluosčiais ir lova, tai papildomai kainuoja 15€ už naktį vienam žmogui (5 kartus pigiau nei viešbutyje, o kambariai - tiesiog puikūs). Tačiau, apie tai reikia pranešti iš anksto, nes tokių kambarių skaičius yra ribotas.
 • Jeigu neturi galimybės atsivežti savo patalynės, galima užsisakyti iš sodybos. Tai papildomai kainuos 5€ nakčiai (į komplektą įeina patalynė, kaldra, pagalvė, antklodė ir rankšluostis). Pranešti iš anksto.
 • Kompiuterius ir telefonus prašysime laikyti IŠJUNGTUS visas dienas!
 • REKOMENDACIJOS: Susilaikyti nuo lytinių santykių. Nevalgyti mėsos ir nevartoti alkoholio. Nepervargti, nežiūrėti televizoriaus, nesidomėti žiniasklaida apskritai. Maksimaliai vengti beprasmio bendravimo.

Šios stovyklos visada būna išparduotos! Vietų skaičius stipriai apribotas...

INVESTICIJA už 4 naktis tik 595€

(vos 102€ už 1 parą, su nakvyne, maitinimu ir visa programa!)


GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau nei 2 mln. peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai anekdodų ar muzikos kanalai).

 

Jei kyla klausimų, skambink:

GP@gintaropokalbiai.lt

860640055