Pagaliau! Genialiosios Psichologijos Mokykla su Gintaru Lunskiu!

Kas dar nori įvaldyti psichologijos paslaptis ir skaityti žmones lyg atverstą knygą?

Įvykę, bei artimiausi susitikimai:

Vyksta kas antrą trečiadienį...

 • Gegužės 15 d. Pagrindiniai psichologo darbo ypatumai konsultuojant žmones. Tipiniai, sunkūs ir beviltiški atvejai. (įrašas paruoštas)
 • Birželio 3 d. Pagrindiniai PSICHOLOGO DARBO YPATUMAI (kai žmonės ateina su santykių problemomis) (įrašas paruoštas)
 • Birželio 10 d. MEILĖ IR LAISVĖ (labai svarbi tema) (įrašas paruoštas)
 • Birželio 26 d. SANTYKIAI SU TĖVAIS, GIMINĖM IR ARTIMAISIAIS. 1 dalis. Kaip išlaikyti gerą santykį, jei tėvai turi kitokią nuomonę, tavęs nepriima, negirdi, kritikuoja, ar net žemina? Kaip bendrauti su giminėm, jei jie pastoviai vieni su kitais lenktyniauja ir lyginasi (vieni turtingesni, kiti - pranašesni ir žiūri iš aukšto). Taip pat, santykiai tarp brolių-seserų.
 • Liepos 8 d. SANTYKIAI SU TĖVAIS, GIMINĖM IR ARTIMAISIAIS. 2 dalis (įrašas paruoštas)
 • Liepos 24 d. LIETUVOS GURU PSICHOLOGINĖ IR TURINIO ANALIZĖ. 1 dalis (įrašas paruoštas)
 • Rugpjūčio 7 d. GYVA KONSULTACIJA (santykiai, savirealizacija, suicidinės mintys) (įrašas paruoštas)
 • Rugpjūčio 21 d. GYVA KONSULTACIJA. Santykiai ir savirealizacija. (įrašas paruoštas)
 • Rugsėjo 6 d. - LIETUVOS GURU PSICHOLOGINĖ IR TURINIO ANALIZĖ. 2 dalis (įrašas paruoštas)
 • Rugsėjo 18 d. - GURU ANALIZĖ (3 dalis). (įrašas paruoštas)
 • Spalio 2 d. - INDIVIDUALIOS REALYBĖS fenomenas. 1 dalis (labai didelė, stipri ir aktuali tema, norint geriau gaudytis žmonių psichologijoje). (įrašas paruoštas)
 • Spalio 16 d. - INDIVIDUALIOS REALYBĖS fenomenas. 2 dalis (įrašas paruoštas)
 • Spalio 29 d. - Spalio 29 d. Apie didžiuosius pasaulio mokytojus-mistikus-išminčius. 1 dalis. (įrašas paruoštas)
 • Lapkričio 16 d. (ŠEŠTADIENĮ 17:00 val.), internetu iš Tailando. Apie didžiuosius pasaulio mokytojus-mistikus-išminčius. 2 dalis. BLAVACKAJA.
 • Lapkričio 27 d. (internetu iš Tailando.) - Apie didžiuosius pasaulio mokytojus-mistikus-išminčius. 3 dalis.
 • Gruodžio 13 d. (PENKTADIENĮ) - Tema vėliau...
 • Gruodžio 27 d. (PENKTADIENĮ) - Tema vėliau...

Susitikimai vyksta VILNIUJE ir visada būna tiesiogiai transliuojami internetu. Po susitikimo galite rasti įrašus.

Pradžia nuo 18 valandos. Trukmė apie 1.5-2 val.

Susitikimai vyksta VILNIUJE ir visada būna tiesiogiai transliuojami internetu. Po susitikimo galite rasti įrašus. Pradžia nuo 19 valandos. Trukmė apie 1.5-2.5 val.

Keletas narių atsiliepimų...Nerašysiu tuščių žodžių apie fainumą, bet galiu patikinti, kad Gintaro paskaitos - tai lyg intriguojantis serialas - niekada nežinai kaip pasisuks siužetas ir kas bus finale... beje šis "serialas" tikrai nėra skirtas masiniam vartotojui...

Viktoras


Ši mokykla puikiai užpildo ir papildo jau turimą suvokimą apie šį pasaulį, bei žmonių psichologiją... Gintaras puikiai atskleidžia paslaptis, kaip pažinti bet koki reiškinį, viską išdėsto aiškiai ir paprastai o tai super 🙂 jo gali klausti visko ir be to, jis turi atsakymus į visus klausimus...

Emilija

Niekas kitas geriau neperduos aukščiausių
žinių apie psichologiją, nei Gintaras...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau daugiau nei 2.8 mln. peržiūrų...

Mokyklos susitikimai vyks REGULIARIAI… net 3 kartus per mėnesį.

Viskas bus įrašoma ir įdedama į uždarą narystės skiltį (prie kurios prisijungimą gausi po registracijos).

Su Gintaro, bei kitų bendraminčių pagalba turėsi galimybę išspręsti savo specifinę problemą (esant poreikiui, Gintaras atliks ir Tavo paties gyvą analizę, bei pasiūlys korekcijas).

ŠTAI KOKIA NAUDA PRISIJUNGTI PRIE GENIALIOSIOS PSICHOLOGIJOS MOKYKLOS

 • Net 2-3 kartus per mėnesį vyks 2-3 valandų (dažnai ir ilgiau) susitikimai su Gintaru ir bendraminčiais, kurie bus tiesiogiai transliuojami internetu ir įrašai įkeliami į uždarą narystės skiltį (paprastai Gintaro susitikimai kainuoja po 30-50 eurų).

Užsiregistravus, tau bus prieinami įrašai net iš 10 paskutinių pamokų!

 • Gintaras dalinsis savo PSICHOLOGIJOS MATYMAIS IR SUVOKIMAIS, kuriuos per gyvus praktinius pavyzdžius perduos ir tau. Kiekvieną susitikimą imsime pavyzdines situacijas iš gyvenimo ar konsultacijų, kurias nagrinėsime psichologiniu aspekti…
 • Esant poreikiui (ir turint drąsos viešai konsultacijai), Gintaras NEMOKAMAI atliks ir Tavo paties gyvą analizę ar konsultaciją, bei pasiūlys korekcijas! Ypatinga vertė visiems, kas ryšis šiam žingsniui. Tokiu būdu bus galima gauti vertingų patarimų ir iš bendraminčių (paprastai Gintaro konsultacija kainuoja 60 EUR)
 • Visiems aktyviems nariams bus suteiktos NUOLAIDOS į gyvus seminarus, jų tiesiogines transliacijas, bei įrašus (vien iš šio dalyko sutaupysi daug daugiau, nei sumokėsi už narystę!).
 • Galėsi gyvai užduoti savo aktualiausius savaitės klausimus ir Gintaro, bei visų bendraminčių pagalba surasti atsakymus.

Kaip sakė Jėzus: „Kaupkite turtus ne žemėje, bet danguje, kur jų joks vagis nepavogs ir jie nesurūdys.“


Tai, ką gausi iš šių meditacijų yra tie turtai, kuriuos reikia kaupti „danguje“!

Svarbus video šia tema...

KUR IR KADA?

Susitikimų grafikas šio laiško viršuje.

Susitikimai vyksta VILNIUJE ir visada būna tiesiogiai transliuojami internetu. Po susitikimo galite rasti įrašus.

Pradžia nuo 19 valandos. Trukmė apie 1.5-2.5 val.

INVESTICIJA

Vienas Gintaro seminaras vidutiniškai kainuoja po 45€... tad už 2-3 susitikimus sumokėtum 90-135€/mėn!

Prisijungus prie mokyklos, turi galimybę KIEKVIENĄ MĖNESĮ gyvai ir internetu sudalyvauti net 2-3 susitikimuose  už 90€/mėn. TIK 45€/mėn

SPECIALU: ŠIANDIEN YRA GALIMYBĖ PRISIJUNGTI UŽ 45€/mėn. 29€/mėn

REGISTRUOKIS JAU DABAR! (Registracija per PAYPAL)

Registracija prie mokyklos tik per paypal:

GARANTIJA: gali drąsiai registruotis ir išbandyti... jeigu kas nors nepatiks, po pirmo mėnesio mums parašyk ir grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Per visą mėnesį spėsi sudalyvauti ir gyvuose susitikimuose, ir peržiūrėti visas dovanas... tad tikrai bus laiko nuspręsti, ar nori pasilikti toliau. Jeigu matysi, kad negavai  tiek naudos kiek tikėjaisi, GRĄŽINSIME VISĄ PIRMO MĖNESIO ĮMOKĄ!

Jei kyla klausimų:

El. paštas: gp@gintaropokalbiai.lt