Ilgai lauktas Gintaro seminaras apie

NEPRIEKAIŠTINGUMO FILOSOFIJĄ...

kaip neprisirišti ne tik prie žemiškų bet ir dvasinių vertybių, bei nepasiklysti ieškojimų-dvasiniame-šventojo-''kario'' kelyje…

(įsijunkite garsą ir palaukite kol video užsikraus)

„Seminaras skirtas tiems, kas eina vadinamuoju „dvasiniu keliu“. Kelias siauras, status ir pilnas iššūkių, todėl juo eina nedaugelis.

Kalba skirta ir tiems, kas nori eiti šiuo keliu su įmanomai mažesniais praradimais, nuostoliais ir kančiomis. Nes klystkelių, stulbinančiai klastingų, slidžių, nepastebimų ir vedančių į pražūtį tikrai daug!

Tai bus lyg DVASINIO KELIO ŽEMĖLAPIS... su visais reikalavimais, atsakomybėmis ir įspėjimais, kuriose vietose gali paslysti.

Tikslas - įnešti šviesos... kad žinotum ką daryti, kaip elgtis, kokiu greičiu judėti (bet nepaskubėti)...

NEPRIEKAIŠTINGUMO FILOSOFIJA - tai lyg dvasinio gyvenimo kodeksas, kurį turėtų įsisavinti kiekvienas, besidomintis šiomis temomis."

Seminaro metu Gintaras atskleis:

  • Kaip neprisirišti prie dvasinių vertybių..., kad eidamas klastingu dvasiniu-šventojo keliu nepasiklystum ir nenueitum į dar didesnę pražūtį... į kurią eina didžioji dalis "dvasinių ieškotojų" to net nesuprasdami (o to nežinojimo pasekmės labai žiaurios!)...

 

  • Kaip suderinti žemišką gyvenimą su dvasiniu..., kad turėtum instrukciją, kaip gyventi šiame pasaulyje, nepažeidžiant pusiausvyros ir balanso...

 

  • Nepriekaištingumo pakopos..., kad aiškiai matytum kur stovi ir kuria kryptimi turi judėti.

 

  • Detaliai apie "GYVENIMO PERŽIŪRĄ". Kaip tai vyksta ir kaip turi būti vykdoma? Ypatingos reikšmės praktika. Apie ją išsamiai dar nebuvo kalbėta!

 

  • Gintaras pažadėjo skirti 30 minučių ir svarbiausiems pasaulio įvykiams apžvelgti: ISLAMAS, PARYŽIUS, TERORIZMAS.... Kaip Gintaras telefonu sakė: "Pakalbėsim apie tai IŠ ESMĖS. Bus duodami fundamentiniai suvokimai..., kad aiškiai žinotum kas ir kodėl vyksta... kaip galvoti ir ką daryti!"

 

Gintaras: "Šių dalykų įsisavinimas stabilizuoja ir "kreivas" tavo ateities projekcijas, t.y.neišvengiamai tvarkaisi savo karmą! Pradedi keistis į šviesą, todėl šviesėja ir tavo gyvenimas"

Seminaro trukmė daugiau nei 4 valandos!

INVESTICIJA Į SAVE:
47 EUR tik 37 EUR

Norint užsisakyti, spausk mygtuką žemiau:

Tavo sprendimą saugo 100% pinigų grąžinimo garantija!

Įsigyk šį seminarą, įvertink kas ten yra sakoma... ir jei pajusi, kad tai buvo ne tau - GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Po seminaro per 30 dienų parašyk man laišką adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir per keletą dienų grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Apie Gintarą...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė beveik 1.6 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai anekdodų ar muzikos kanalai).

 

Jei turi kokių klausimų ar neaiškumų, drąsiai kreipkis: GP@gintaropokalbiai.lt