PAGALIAU! Pagrindiniai suvokimai, nuo kurių turėtų pradėti kiekvienas einantis dvasiniu keliu...

PAŽINAUS-NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPAI. KELIAS Į PRABUDIMĄ.

Seminaro įrašai paruošti...

Kaip matyti tiesą...? Kaip atpažinti tikrus mokytojus nuo apsišaukėlių...? Kaip neapsigauti dvasiniame kelyje...?

GINTARAS: Mes visi siekiame MEILĖS. Psichopatai,  ir kai kurie mokytojai sako „reikia eiti per širdį, o tu eini per protą!“,  tarytum protas ne Dievo o Velnio išradimas ir ne tos pačios ”širdies’ ‘pratęsimas. Tarytum pats protas yra kažkokia pabaisa. Kvailiui taip!

Protas, intelektas – tai didžiulė ir galinga mašina, kuri nesuvaldyta tampa begalės avarijų priežastimi. Suvaldytas protas yra nuostabiausias įrankis Visatoje tiems, kas norinti pasiekti savo tikslą – t.y. Meilės ir Laimės PRASMĘ.

Kad būti laimingu, ar reikalingas protingumas – išmintis? Atrodo tai niekam nekelia abejonių…

Taigi, padarom protą tvarkingai veikiantį, pažinų ir mūsų kelias į tikslą bus sutrumpintas maksimaliai! Savo pažinime turiu aiškų žinojimą, kad teisingai dirbantis protas yra visagalis ”Širdies” valios vykdytojas.

Žinoma, pasiekus pagrindinį tikslą, protas būna nebereikalingas. Kaip atvažiavus į namus, nebereikalingas vežimas. Tada padedame jį į stalčių ir Būname Meilės, Džiaugsmo pilnatvėje… NIRVANOJE… iki sekančios kelionės…

Žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, jau turėtų būti susitvarkę su tuo, kas vadinama sveiku protu.

Bet kuo toliau, tuo labiau pasimato, kad tai masinė problema!

Tendencija tokia, kad geri dalykai yra sumaišomi su melu, demagogija ar netyčiniais kliedėjimais… ir kai žmogus nesugeba to atsijoti, būna dezinformuotas, tai vienareikšmiškai veda į avariją, kančią ir neteisingus pasirinkimus.

Kai tuo tarpu tereikia atitinkamos sekos bazinių Visatos antropologinių, psichofizinių Postulatų, orientyrų ir pasiklysti bus tiesiog neįmanoma.

Kitu atveju klystama tiek strateginiuose, tiek taktiniuose gyvenimo pasirinkimuose. Pavyzdžiui, išsikėlus tikslą jį pasiekti būna labai komplikuota ir sudėtinga. Blogiausia tai, kad tada net pačius tikslus žmogus išsirenka neteisingai! Tikslą pasiekus, laukia nusivylimas… manau, kad turėjai tokią patirtį ir supranti apie ką eina kalba.

Visa tai gimsta iš proto nepažinumo! Nesugebėjimo atskirti kur tiesa, o kur melas. O tikrovėje tai tik nemokėjimas naudotis šita Kosminio pajėgumo mašina.

Manau jau girdėjai, kad žmogų TIESĄ išlaisvina! Bet klausimas, kaip ją atskirti?

Yra daugybė dvasinių kalbėtojų, kurie, iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kalba tiesą. O kas nutinka truputi atidžiau paklausius, paanalizavus jų kalbas? Labai greit paaiškėja, kad tai dažnai didesnis ar mažesnis nusikalbėjimas, subtiliai klaidinantis sielas…!

O klaida tuo pavojingesnė, kuo sunkiau ji pastebima.

Kuo toliau, tuo darosi sunkiau atpažinti Tikrus mokytojus, nuo šarlatanų, nešančių improvizuotus, kompiliuotus ”evengel-mixsus”. Gražios kalbos, duodančios geras būsenas žmones užliūliuoja ir išjungia kritišką mąstymą. Masiškai gaminami dvasinių svaigalų narkomanai.

Atrodo pradžioje viskas gerai, ‚suvalgai‘ duodamą informaciją, gauni gerų būsenų ir jautiesi gerai… bet ar ilgam? Gera būsena greit baigiasi ir reikia kitos „gerų būsenų dozės“. Gintaras šiuolaikinius dvasinius renginius prilygino ėjimui į koncertą. Tikslas yra ne kažką sužinoti, o tik gauti gerų būsenų…

O ką tai duoda ilguoju laikotarpiu? Skausmą, nepasitenkinimą gyvenimu ir neviltį, nes savo giluminio proto neapgausi! Jis žino, kad dauguma kalbų yra tikri kliedesiai, vedančių į duobę.

Kaip jau kalbėta, nepažinus protas yra užprogramuotas nelaimei, nesėkmėms ir avarijoms gyvenime!

Tam, kad to išvengti, skirtas žemiau esantis seminaras, apie PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principus, kurie padeda matyti TIESĄ ir atskirti TIKRUS dvasinius mokytojus nuo šarlatanų...

KODĖL GINTARAS GALI KALBĖTI ŠIA TEMA?

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau kaip 3 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių).

 

SEMINARAS VYKS...

Seminaro trukmė net 4 val. 30 min.

Užsisakyk šio seminaro įrašus dabar:

Kaip žinia, kai kurie Gintaro seminarų įrašai kainuoja ir po 65€ ar 57€... tačiau, šįkart, investicija šį seminarą NESIEKIA NET 50€...

INVESTICIJA TIK 65€ 35€!

Pirmą kartą apie pažinų protą buvo kalbėta 2016m. šiuos įrašus tau PADOVANOSIME!

Štai kokiomis temomis Gintaras kalbėjo šio seminaro metu:

1. Griežtoji Gintaro logika, kurios pagalba neklysdami analizuojame bet kurio mokytojo teiginius. Tam, kad tau nebekiltų klausimas „ar jis tikras…?“. Kaip sužinoti, teisingas teiginys, ar ne? Pagrindinės logikos klaidos!

2. Kada įsijungia personų žaidimai ir žmogų pradeda visiškai NEBEDOMINTI Tiesa? Save suklaidina ir gyvenime pradeda daryti krūvą skausmingų klaidų…

3. Esminiai pažinumo principai, kad tavo protas veiktų TEISINGAI ir ŠALTAI (nešaldant širdies!). Tau nebus nieko nepažinau… tik tada atversi savo komunikacijas visatinei informacijai! (žinutė tiems, kas sako jog reikia gyventi širdimi, jausmais, o ne protu…)

4. Pagrindinės proto veikimo klaidos…

5. Kaip veikia mūsų protas? Atraminiai, baziniai žinojimai apie šį nuostabų įrankį….

6. Ko reikia, kad įvyktų TIKRASIS PRABUDIMAS?

7. Kuo skiriasi vyro ir moters protai? Kodėl moterų protas daug komplikuotesnis už vyrų?

8. Kai medituoji, į ką geriausia koncentruoti dėmesį, norint pasiekti aukščiausius suvokimus ir būsenas?

9. Kada įvyksta didžiausia gyvenimo katastrofa? (nepaisant visų žemiškų turtų, ir blizgučių…)

10. Apie TIKĖJIMĄ. Kodėl savęs iki galo NIEKADA nepavyks apgauti… ir jei „prisisvaigsi“ melu, neišvengiamai būsi pabudintas (kartais net ir labai skaudžiais metodais…)

11. Apie MALDĄ. Kaip ir KAM melstis?

12. Kodėl moteris turi būti NUOLANKI? (bet ne auka…)

13. Kaip gimsta maniakai ir serijiniai žudikai… ?

14. Ką rodo, jei kas nors tave gyvenime piktina?

15. Jei žmogų kas nors nužudė, ar tikrai jis pats dėl to kaltas…?

16. Koks turi būti požiūris į tuos, kurie suklydo ir padarė nusikaltimą (net ir patį baisiausią)?

17. Iš kur pas žmones kyla nors žudyti ir viską aplink naikinti…?

18. Iš kur kyla nenoras ir net baimė prieštarauti autoritetui? To pasekoje mes „suvalgome“ labai daug nesąmonių ir patys save suklaidiname. Klaida pažinime = klaidos gyvenime…

19. Kur veda pagrindinių žodžių reikšmių nežinojimas?

20. Kas yra MATERIJA ir kam ji sukurta?

21. Kodėl fanatikai (ne tik dvasiniai) būna labai agresyvūs?

22. Apie „knygžnikų“ kontingentą, nesugebantį paremti teiginių be knygų… Kaip tokiais netapti?

23. Kodėl žmonės taip bijo pasakyti sau TIESĄ ir nuo jos bėga?

24. Kodėl būtina išsitapatinti iš asmenybės? Kaip tai padaryti? (praktiniai veiksmai, kad atsitapatinti nuo kūno!). Tik tada tau bus visiškai nesvarbu ką kas apie tave galvoja ir sako! Po to gyvenimas tampa tikru cirku!

25. Kada pats Gintaras pradėjo atsitapatinti nuo asmenybės?

26. Kokie du dalykai reikalingi, norint tapt BUDA!

27. Koks yra VIENINTELIS instrumentas, leidžiantis mums ką nors pažinti? (ne, ne protas)

28. Ką daryti, kad valdyti bet ką?

29. JAUNIEMS: ar tau tikrai reikia ir ar tikrai nori to aukštojo dvasingumo??

30. Kodėl Dzen Budizmo teiginys „nieko nėra“ yra visiškai nevertas dėmesio…?

31. Apie Jahovistų, Scientologijos sektas. Kaip valdomas žmonių protas?

32. Ar ilgai savižudžiai būna pragaruose?

 

Taip pat, analizuoti mokytojai/kalbos/metodai:

1. Freemanas;
2. Šri Šri Šankaras;
3. Robertas Karvauskas;
4. Jeveginj Černyš;
5. Ajurveda;
6. Lazarevas;
7. Praphupada (krišnaitai);
8. Kunikas Bronislovas;
9. Popiežius;
10. Reiki;
11. Laitmanas;
12. Gintaras Lunskis;
13. Itzhak bentov.

Šie įrašai - DOVANA

Ir net jei vis dar dvejoji, VISIŠKAI NETURI KO PRARASTI...

Blogiausia kas gali nutikti, tai tau seminaras gali nepatikti... (tikrai - tai yra blogiausia, kas gali nutikti užsiregistravus), KADANGI TAVE SAUGO PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA. 

Kuri, beje, yra besąlyginė, o tai reiškia, kad mes neužduosime visiškai jokių klausimų, kodėl nori susigrąžinti, o tiesiog grąžinsime!

Iškilus klausimams skambink arba rašyk:
gp@gintaropokalbiai.lt
8606 40055