ĮSPĖJIMAS! Neskaityk, nebent jau esi turtingas, sėkmingas ir laimingas...

Visa tiesa apie pinigus, sėkmę, vizualizacijos veikimą ir tikrąjį REALYBĖS VALDYMĄ...

Per savo intensyvų gyvenimą, Gintaras Lunskis IŠKODAVO tikruosius sėkmės, pinigų ir realybės valdymo principus, kuriuos pritaikius praktiškai, bet kuris žmogus gali gyvenime sukurti viską, ko tik nori, per patį trumpiausią laiką!

Ir ką čia Gintaras naujo pasakys APIE PINIGUS ir SĖKMĘ… juk tiek daug prirašyta, tiek daug pasakyta…!?

Tačiau, nepaisant visos informacijos, prikrautų knygų lentynų apie verslą, pinigus sėkmę, vizualizaciją… kodėl tiek daug žmonių nepasiima visų tų knygučių ir netampa sėkmingais, bei turtingais!?

Kad ir pasiima, kad ir perskaito… kodėl vis tiek turi problemų su pinigai ir netampa sėkmingais…? KODĖL?

Reiškia pagrindinės šaknys, pagrindiniai kliuviniai, neleidžiantys džiaugtis finansine laisve ir sėkme yra KAŽKUR KITUR…!

Aišku, kaip Gintaras sako, galima įjungti mistiką ir pasakyti, kad kai kam tai neskirta… kai kam skirta… TAČIAU TAI BŪTŲ MELAS!

Peržvelgus tuos, kurie gali džiaugtis dideliais pinigais ir sėkme… dažai pamatysime, kad pas juos tikrai nėra kažkoks super aukštas ir išlavintas intelektas… pas juos tikrai nėra kažkokie super išlavinti gebėjimai… tačiau jie PADARO! Kodėl?

Raktinis žodis – PADARO… DARO!

Tuomet klausimas, o kodėl TU nedarai?

Juk visi esame vienodi. Ta prasme, kad visi esame „nuo vieno konvejerio“. Kompiuteriai galvose juk pas visus vienodi!

Tai tuomet kur tie TIKRIEJI KLIUVINIAI, STABDANTYS TAVE NUO SĖKMĖS IR PINIGŲ? Kaip juos rasti ir pašalinti? Iš kur jie atsiranda?

"Čia nėra jokios mistikos… tačiau apie tai niekas nekalba (bent jau mano žinomis)! Nekalba dėl to, nes nežino… nes neturi pilno supratimo apie patį Žmogų ir jo vystymąsį… neturi supratimo apie kliuvinių, stabdančių nuo pinigų ir sėkmės susikūrimo ir veikimo principus!"

Apie tai Gintaras ir kalbės savo seminare „Visa tiesa apie PINIGUS, SĖKMĘ, VIZUALIZACIJĄ ir REALYBĖS VALDYMĄ„.

Nes jei neturi pinigų ir sėkmės – reiškia Tu nesukontroliuoji situacijos. Nesukontroliuoji savo tikrovės! Tu nori kažką pasiekti… tam reikia sukontroliuoti tikrovę. Tačiau, rezultatai rodo, kad to padaryti dar nemoki…

Ir dažniausiai tai yra TIK psichologiniai dalykai… neteisingai veikia kompiuteris! O kompiuteris gali neteisingai veikti dėl menkavertiškumo komplekso… dėl to, kad įdiegta nesėkmės – "ubago filosofija"… dėl blogo auklėjimo… ir t.t.

Ar tikrai Gintaras gali kalbėti apie pinigus? Ar jis pats žino, ką reiškia pinigai ir sėkmė?

arrow

Niekas kitas apie pinigus, vizualizaciją ir realybės valdymą nepapasakos geriau, nei Gintaras...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė beveik 1.6 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai anekdodų ar muzikos kanalai).

 

Prieš kelis metu vyko seminarai panašiomis
temomis. KELETAS ATSILIEPIMŲ...

INVESTICIJA tik 45€!

Seminarą sudaro dvi dalys. Bendra trukmė: beveik 8 valandos!

Tai yra vos 5.63€ už vieną valandą!

Pagalvok, kiek tokių "5.63€" IŠLEIDI KIEKVIENĄ DIENĄ visokiems nereikšmingiems dalykams?

KAS TAU SVARBIAU...

  • Turėti kišenėje 5.63€, ar gauti tikruosius sėkmės, pinigų ir realybės valdymo principus, kuriuos pritaikius praktiškai, bet kuris žmogus gali gyvenime sukurti viską, ko tik nori, per patį trumpiausią laiką...
  • Turėti kišenėje 5.63€, ar ĮVALDYTI šį gyvenimą ir susikurti jame ką tik nori...
  • Turėti kišenėje 5.63€, aš turėti įrankius, padėsiančius išspręsti visas savo gyvenimo problemas...