Pagaliau atskleista PILNA INSTRUKCIJA ir visos PSICHOLOGINĖS PASLAPTYS, kaip eliminuoti BET KOKIO LYGIO stresą versle ir gyvenime... visam laikui!

 

Jeigu nori sugebėti išlaikyti vidinę stiprybę net ir tokiose kritinėse situacijose, kai VISI aplink eina iš proto ir stresuoja, tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį kada nors skaitysi!

 

GintarasL-didelisŽmogus, kuris augęs ypatingo streso sąlygomis..., “sukęs” įvairiausius legalius ir nelegalius verslus..., sėdėjęs ant maišų pinigų (iš tikrųjų!)..., daugybę kartų šaltu protu stovėjęs ant gyvenimo-mirties linijos..., ne kartą uždarytas į kalėjimą (kur buvo pareikalauta ypatingos stiprybės)..., PAGALIAU DALINASI SAVO UNIKALIA PATIRTIMI ir aukštaisiais suvokimais apie tai, kaip išlikti susižavėjimą keliančiu lyderiu, IŠLAIKYTI ŠALTĄ PROTĄ, bei VIDINĘ STIPRYBĘ net ir pačiose sudėtingiausiose verslo - gyvenimo situacijose!

 

GARANTUOJU: galėsi juoktis iš dabar patiriamo streso, nerimo ar įtampos..., jei tik įsisavinsi šias STRESO ELIMINAVIMO PASLAPTIS, kurios ne tik sugrąžins darbo-gyvenimo balansą, bet ir suteiks daugiau vidinės ramybės, bei pasitikėjimo savimi sprendžiant net ir pačias sudėtingiausias problemas!

 • Ar būna dienų, kai nebejauti DARBO-GYVENIMO balanso..., ir noras dar daugiau uždirbti, dar daugiau padaryti sukelia didžiulį stresą..., ko pasekoje nebeišeina atsipalaiduoti ir išmesti iš galvos darbinių problemų?

 

 • Ar yra buvę taip, kad užgriuvus krūvai darbinių problemų nebegali apie jas negalvoti net grįžus namo? Negali ramiai užmigti..., negali ramiai keltis, kadangi visos mintys sukasi tik apie vieną... ir ilgainiui tai pradeda kelti didžiulį stresą...

 

 • Ar būna tokių situacijų, kai iškyla nesaugumas DĖL PINIGŲ, darbo ar verslo ateities? Net jei ir nėra realaus pavojaus atsidurti gatvėje, ar šeimą palikti be pinigų..., vis tiek stresuoji, daug apie tai galvoji ir bandai kuo greičiau apsaugoti savo ir savo mylimų žmonių ateitį...

 

 • Ar kartais patenki į tokią emocinę būseną, kai jautiesi BLOGESNIS UŽ KITUS (ne toks turtingas, ne toks sėkmingas, ne toks protingas...) ir tas nuolatinis lyginimasis su kitais pradeda kelti stresą ir norą juos pasivyti...?

 

Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, šiame laiške esanti informacija ir vaizdo įrašai yra ypatingos svarbos, kadangi čia rasi tai, kas gali VISIŠKAI IŠLAISVINTI iš įpročio stresuoti ir pergyventi dėl ateities!

Aš esu Mindaugas ir administruoju “Gintaro Pokalbius”. Noriu Tavęs paklausti...

Ar pastebėjai, kad šių dienų gyvenimo tempas KELIA VIS DAUGIAU IR DAUGIAU STRESO!?

Neatliktų darbų sąrašas vis ilgėja. Dienos pradeda nebeužtenkti.

Darbe reikalavimai griežtėja. Konkurencija versle didėja, o klientai naglėja.

Tavo ir Tavo antros pusės poreikiai auga (tai butas, tai namas, tai kelionės, tai geresnis automobilis...), o pinigų trūksta nesvarbu kiek uždirbi.

Sveikata važiuoja žemyn ir nuotaika vis blogėja....

Sistema mus įtraukė taip, kad visiškai PRARADOME DARBO-GYVENIMO BALANSĄ.

O stresas, įtampa, nerimas ir ateities baimė, daugumai dabar atrodo lyg normalus būvis.

Nebeišeina atsipalaiduoti. Nebeišeina negalvoti apie reikalus. NEBEIŠEINA NESTRESUOTI!

Kaip iš viso to išeiti, savo patirtimi dalinasi GINTARAS LUNSKIS, vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Ir ką čia dvasinis mokytojas ar psichologas gali papasakoti apie stresą versle, bei gyvenime?

Būsiu atviras: daugybė “streso valdymo” mokytojų ir konsultantų NĖRA PRAKTIKOJE PATIKRINĘ TO, KO MOKO!

Jie gražiai pabaigė mokyklą, įstojo į universitetą ir gavę psichologijos diplomą pradėjo mokyti kitus. Be jokios gyvenimiškos patirties..., be kritinių situacijų (kuriose būtų PRAKTIŠKAI išbandę streso valdymą)..., be tikros praktikos... TIK TEORIJA!

Būtent dėl to Gintaro kalbos yra tokios vertingos...

JOS YRA GYVOS PATIRTIMI!

Jo UNIKALIOS ŽINIOS ateina iš pačio gyvenimo... dėl to yra ne tuščios - knyginės, o TIKROS, patikrintos pačių sudėtingiausių situacijų, apie kokias žiūri filmuose...

Įsivaizduok kaip išlaikyti šaltą protą, kai atrodo visas pasaulis slysta iš rankų: kai iš tavęs atima VISKĄ (žmoną, dukrą, namus, pinigus...) ir uždaro į kalėjimą...

Kaip neparodyti baimės, kai prieš tave stovi GAUJA vyrų, norinčių tau atkeršyti ir, švelniai tariant, “sunešioti”...

Kaip nejausti streso, kai veži per sieną didžiulius kiekius nelegaliu cigarečių ir gali būti pagautas...

Būtent tokias patirtis turėjo praeiti Gintaras... ir tai yra tik paviršius visko kas vyko jo gyvenime.

Tai kaip jis sugebėjo suvaldyti stresą net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose..., net stovint ant mirties-gyvenimo ribos?

Plačiau apie stresą, bei savo patirtis jis kalba šiame vaizdo įraše:

Visa tiesa APIE STRESĄ VERSLE IR GYVENIME... GYVA PATIRTIS IR SUVOKIMAI!

arrow

GINTARO MINTYS APIE TAI, KODĖL PRARADOME DARBO-GYVENIMO BALANSĄ...

Kur dingsta GYVENIMO IR DARBO BALANSAS...?

arrow

PAGALIAU seminaro įrašai, kuriuose atskleista PILNA INSTRUKCIJA ir visos PSICHOLOGINĖS PASLAPTYS, kaip eliminuoti BET KOKIO LYGIO stresą iš savo verslo ir gyvenimo...

JAU PARUOŠTI!

Pilna įrašų trukmė daugiau nei 4 valandos!

Seminare atskleista labai daug aukšto kalibro informacijos, kuri labai padės tiek versle, tiek gyvenime!

 • Seminare atskleisti BENDRIEJI - FUNDAMENTINIAI suvokimai apie tai, KAS YRA STRESAS, kur jo ŠAKNYS... ir kodėl tai tampa tokia problema, kad nebegali ramiai gyventi: mintys sukasi tik apie vieną temą (dažniausiai susijusią su verslu ar pinigais)..., ir dėl to ilgainiui žlunga ne tik santykiai su šeima, bet ir sveikata, laisvalaikis, BEI PATS VERSLAS!

 

 • DĖMESIO! Stresas VISADA prasideda nuo šio vieno paslaptingo psichologinio momento, kurį pradėjus pastebėti, gali labai lengvai pagauti ateinančias blogas mintis ir jausmus dar prieš jiems paimant viršų (beje, pražiopsojus šį paslaptingą momentą..., po to iškart gali kilti ir pyktis, ir liūdesys, ir apatija, ir net depresiją. Jeigu šie jausmai pažįstami, reiškia vis “pražiūrį” šį vieną dalyką!).

 

 • YPATINGAI SVARBI dalis apie vertybes..., kadangi TIK TVARKINGA vertybių skalė garantuoja sėkmę tiek versle, tiek santykiuose, tiek gyvenime! TIESA tokia, kad neteisinga vertybių skalė gali būti tai, kas šiuo metu tave LABIAUSIAI STABDO nuo viso Tavo potencialo realizavimo...

 

 • Taip pat Gintaras atskleidė, kokia turėtų būtų PATI AUKŠČIAUSIA TAVO VERTYBĖ..., dėka kurios stresas, nerimas ar įtampa TAPTŲ NEĮMANOMU DALYKŲ! Kai tai suvoksi, akivaizdžiai pamatysi, kad kitaip net negali būti! (Beje, tai nėra nei sveikata, nei šeima, nei pinigai). Jeigu tik įsivesi į savo vertybių skalę šį parametrą, garantuotai pradėsi gyventi be problemų! (ir tai tikrai nėra išpūstas teiginys... pats tuo greit įsitikinsi).

 

 • DIDŽIOJI PASLAPTIS APIE TAI, KAS LABIAUSIAI MOTYVUOJA BEVEIK VISUS VERSLININKUS... ir to pasekoje ATNEŠA VISĄ GYVENIMĄ TRUNKANTĮ STRESĄ (na, nebent senatvėje jie atsipalaiduoja ir nusiramina)... tik dėl šio paslaptingo, tačiau super galingo dalyko, dauguma verslininkų NIEKADA NESUGEBĖS atsipalaiduoti, nusiraminti ir pasidžiaugti tuo ką turi! Tai yra STRESO PAGRINDAS bene 99-iems procentams visų verslininkų! (Beje, atsakymas telpa vos į 2 žodžius..., kuriuos Gintaras pasakė apipindamas skambiais keiksmažodžiais. Iš anksto atsiprašome...)

 

 • Pagrindinės streso pakopos, kurias nesąmoningai pereina visi stresą patiriantys žmonės...

 

 • PERSPĖJIMAS: Jei verslas šiuo metu klesti ir pinigai plūsta, neskubėk per anksti džiaugtis, kadangi “pakibus” ant šių, LABAI SUBTILIŲ IR KLASTINGŲ vidinių motyvacijų, Tau gali ateiti karminis “smūgis” nebūtinai per verslą... gali ateiti ir per santykius, ir per šeimą, ir per vaikus, ir per sveikatą... (Gintaro pavyzdys puikiai tai iliustruos ir pamokys!).

 

 • TIKROJI priežastis, kodėl verslininkai ŽUDOSI, kai praranda savo verslą ir dalį turto. Tu aiškiai pamatysi, ką iš tiesų jie praranda, kai bankruotuoja (užuomina: pinigai yra mažiausias faktorius). Beje, baimė, kad taip nenutiktų, verčia visą gyvenimą bėgti, lėkti ir ilgainiui prarasti sveikatą, šeimą, bei draugus...! Galimybė nuo to apsisaugoti tik viena... ir ji atskleista šio unikalaus seminaro metu!

 

 • Didžioji ILIUZIJA, prie kurios yra linkę prisirišti beveik visi verslininkai, kuriems PRADEDA SEKTIS... ir to pasekoje dažniausiai SUŽLUNGA. Šias paslaptis puikiai įsisavino žydai, kurie ŽINO... ir nuo to apsisaugo!

 

 • Svarbūs pamąstymai APIE VALDŽIOS TROŠKIMĄ: kodėl pasiekus finansinę laisvę valdžia tampa lyg išsigelbėjimas ir kokios už to slypi pasekmės jei į tai eini nesąmoningai ir aklai?

 

 • Apie Vidinės laisvės PAKOPAS: kas, iš tiesų, RIBOJA BEVEIK VISŲ VERSLININKŲ LAISVĘ... kodėl net ir turint krūvą pinigų, didžiulę sėkmę prie kai kurių žmonių negali jaustis laisvai ir esi be galo susikaustęs... KAS TAVE TAIP RIBOJA ir kaip iš to išsivaduoti?

Pirmoji seminaro dalis yra apie pagrindinius streso, įtampos ir nerimo principus, bei tikrąsiai viso to priežastis!

Kalbant apie pagrindines priežastis, viena seminaro dalyvė paklausė: “gerai gerai, viską supratome..., tai KĄ DABAR SU TUO DARYTI...?

Apie tai kalbama antroje seminaro dalyje...

Pirmoji dalis yra be galo svarbi dėl to, suprastum ir įsisavintum KAS TAU SUKELIA STRESĄ... KOKIOS TO ŠAKNYS IR TIKROSIOS PRIEŽASTYS.

Galiu garantuoti, kad apie daugelį dalykų nebūsi net susimąstęs... tačiau kai išgirsi, net neabejoju, kad atrasi daug daug atitikimų savo gyvenime.

Taigi, antroji dalis YRA SKIRTA PRAKTINIAM STRESO, ĮTAMPOS IR NERIMO VALDYMUI...

 • Pagaliau atskleista visa instrukcija, KAIP SUVALDYTI SAVO BŪSENAS IR VISADA (taip, visada!) JAUSTIS TAIP KAIP NORI IR DAUGIAU NEBESTRESUOTI. Tai yra unikali smegenų valdymo metodika, kuri ir pačiam Gintarui padėjo pereiti per didžiausią stresą keliančias situacijas visiškai šaltu protu (net kai stovėjo prieš žmones, kurie norėjo su juo susidoroti..., net kai jį pagavo ir pasodino į kalėjimą..., ir net tada, kai vykdė didžiulio masto kontrabandos operacijas...)!

 

 • Kaip NESTRESUOTI ir išlaikyti šaltą protą, bei ramias emocijas NET JEI GRIŪNA VISI VERSLAI..., ir atrodo nebėra išeities?

 

 • Paprasta, tačiau labai svarbi taisyklė VISIEMS, kas nori suprasti, ar jiems dideli pinigai pankenks ar ne (tai gali būti viena iš priežasčių, dėl kurios tu jų neturi tiek kiek nori)....

 

 • Kaip elgtis, jei gyvenimas akivaizdžiai PRADĖJO TAVE STABDYTI: pinigų mažėja, streso daugėja, santykiai byra, sveikata blogėja...?

 

 • Štai kaip reikia susitaikyti net ir su pačia didžiausia verslo netektimi ar nesėkme...!

 

 • Labai paprasta AUKSINĖ mantra, kurią kartojant, streso valdymo procesas bus daug daug efektyvesnis ir lengvesnis!

 

 • Taip pat atskleista svarbi psichologinė subtilybė: kas iš tiesų nutinka, kai kažkokiam gyvenimo procesui uždedi etiketę “PROBLEMA”...?

 

 • Paprasti, tačiau labai svarbūs patarimai kaip gyvenimą pradėti matyti lyg PUIKŲ NUOTYKĮ: nieko jame nesureikšminti ir viską priimti su vidine ramybe?

 

 • Kokių dalykų reikia YPATINGAI SAUGOTIS verslininkėms moterims..., kad nereikėtų išgyventi skausmo, kai jas palieka ir nueina pas “blogesnę” (vienos Klaipėdietės istorija).

Viena iš labai svarbių streso valdymo užuominių atskleista ir šiame Gintaro vaizdo įraše: "Štai ką Gintaras daro..., kai gyenime PRADEDA NEBESISEKTI..., bei KYLA DIDŽIULIS STRESAS dėl pinigų ir ateities!"

Jei būtų galima įvertinti, kiek įvertintum GEBĖJIMĄ išlaikyti vidinę ramybę net ir didžiausią stresą keliančiose gyvenimo ar verslo situacijose?

Gal 5 000 eurų...
Gal 10 000 eurų...
Gal 100 000 eurų...

Kai kuriems verslininkams gebėjimas išlaikyti šaltą protą krizės metais būtų padėjęs išsaugoti milijoninius verslus (Gintaras pateikė daugybę pavyzdžių iš gyvenimo seminaro metu).

Kiek tai verta Tau gali įsivardinti tik pats...

Kad ir kiek įsivardintum, investicija į šiuos 4 valandų seminaro įrašus, kurie atskleis kaip eliminuoti bet kokio lygio stresą versle ir gyvenime bus tikrai mažesnė... IR VISIEMS PRIEINAMA!

Įsivaizduok, kiek Gintaras turėjo praeiti savo gyvenime patirčių, kad galėtų Tau pateikti tokią koncentruotą išmintį...

TAI YRA TIE DALYKAI, KURIE TIKRAI VEIKIA IR YRA IŠBANDYTI! Ne teoriškai, bet praktiškai!

Labai sunku vertinti patirtį, kuri buvo rinkta daugiau nei 50 metų...

Jei šio seminaro įrašus padarysime 300 EURŲ, mažai žmonių galės juos peržiūrėti...

Jei jie bus tik 100 EURŲ, kaina tikrai atitiks vertę..., tačiau tai pat labai maža dalis žmonių sau tą leisti...

Todėl nusprendėme šio seminaro įrašus paleisti už MAŽIAU NEI 50 EURŲ, kas tikrai visiems prienama!

Norint įsigyti šio seminaro įrašus, investicija Tau bus tik 47 EUR 37 EUR!

Norint užsisakyti įrašus, spausk žemiau esantį mygtuką (Gera žinia: ĮRAŠAI BUS ATSIŲSTI ELEKTRONINIU VARIANTŲ IŠKART PO APMOKĖJIMO!):

TAIP! Noriu užsisakyti šiuos įrašus ir pagaliau eliminuoti stresą iš savo gyvenimo!

Tavo sprendimą saugo 30 dienų 100% pinigų grąžinimo garantija!

Turėsi marias laiko viską išbandyti praktikoje ir įsitikinti veiksmingumu!

 

TAIP! Noriu užsisakyti šiuos įrašus ir pagaliau eliminuoti stresą iš savo gyvenimo!

 

Apie Gintarą...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė beveik 1.6 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai anekdodų ar muzikos kanalai).

 

TAIP! Noriu užsisakyti šiuos įrašus ir pagaliau eliminuoti stresą iš savo gyvenimo!