Visiems, kas nori gauti galingus RAKTUS, kurių pagalba lengvai atrakins vaikų psichologijos ir auklėjimo problemų sprendimus...

VAIKŲ PSICHOLOGIJOS IR AUKLĖJIMO PASLAPTYS... SU GINTARU LUNSKIU!

Taps aišku, kaip žalojami vaikai, bei kaip sutvarkyti jau padarytas žalas, tokias kaip menkavertiškumo kompleksas, savarankiškumo trūkumas, nepasitikėjimas savimi ir t.t.

 

15 metų dirbanti psichologė apie Gintarą: “Labas, Gintarai, vakar buvau tavo seminare. Norėjau gyvai pajaust , ką jaučiau klausydama tavo įrašų… neseniai tave radau, nes ieškojau atsakymų!

Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia. Žinojau, kad turi būti atsakymas… ir radau! AČIŪ.“

  • Sužinosi daug NAUJŲ vertingų dalykų apie vaikus, bendravimą ir auklėjimą!
  • Gausi galingus RAKTUS, kuriais galėsi atrakinti bet kokios problemos sprendimą, susijusią su vaikų psichologija.
  • Išsiaiškinsi, kaip žalojami vaikai ir kaip tai sustabdyti.
  • Gausi esminius bazinius elgesio, raidos ir bendravimo su vaikais principus.
  • Sužinosi kaip sutvarkyti jau padarytas žalas, tokias kaip menkavertiškumo kompleksas, edipo sindromas, savarankiškumo trūkumas, nepasitikėjimas savimi ir t.t.
  • NET JEI NETURI VAIKŲ, šis seminaras bus labai vertingas, kadanagi daug sužinosi labai daug ir apie save!
  • Antroje seminaro dalyje GAUSI ATSAKYMUS Į SAVO KLAUSIMUS...

Įsivaizduok kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei turėtum galingus įrankius beveik kiekvienai, tiek sveikatos, tiek ugdymo problemai išspręsti?

Seminaro "VAIKŲ PSICHOLOGIJOS IR AUKLĖJIMO PASLAPTYS" įrašai jau paruošti!

Kiek investuotum į profesionalias žinias, kurios koncentruotai ir aiškiai padėtų išspręsti daugybę kasdienių vaiko sveikatos, ar asmenybės ugdymo problemų...?

Galbūt 5000 eurų...?
Gal 1000 eurų?
O gal tik 500 eurų?

Žinoma, visiems pagal savo galimybes.

Tačiau tikrai neišsigąsk... investicija, norint dalyvauti seminare tikrai NESIEKIA 1000 eur..., ar 500 eur...!

Seminaro įrašai (2 dalių) yra tik 65€ 55€!

Norint užsisakyti, spausk čia:

Vaiko auginimas tikrai nelengva ir be galo atsakinga užduotis kiekvieniems tėvams. Tikriausiai beveik kasdien susiduri su vis nauju iššūkiu ir dažnai nežinai kaip pasielgti teisingai.

Tai vaikas negirdi, arba išvis nepriima KĄ JAM SAKAI.., tai atsikalbinėja..., tai nenori į mokyklą..., tai kategoriškai nedaro to, ką liepi (pvz. susitvarkyti kambarį, ar išsivalyti dantis)..., tai iš kažkur atsiranda ISTERIJOS, pykčiai, agresija...

IR ČIA DAR NEVISKAS...!

O kur dar baimė, kad susidės su blogais draugais..., kad pradės rūkyti ar gerti..., kad blogais pažymiais baigs mokyklą ir niekur neįstos..., kad išvis nesusitvarkysi kai ateis paauglystė..., nerimas, kad įvarysi daug kompleksų, baimių, menkavertiškumo kompleksą ar nepasitikėjimą savimi...

Vaiko auginimas be galo atsakingas darbas, kadangi kiekvienas Tavo sprendimas gali STIPRIAI ĮTAKOTI VAIKO ATEITĮ.

Ar žinai, kaip elgtis kiekvienoje iš aukščiau išvardintų situacijų..., KAD NESUŽALOTI SAVO VAIKO?

... nes jeigu ne vietoje nubausi, apribosi, aprėksi..., galbūt tai bus ta vieta, nuo kurios vaikas pradės kartoti “aš nieko nemoku, aš nevykėlis... tėtis taip sako... reiškia tai tiesa!”

...ir su tuo gyvens VISĄ LIKUSĮ GYVENIMĄ!

Akimirką įsivaizduok, jei dirbtum su moliu. Kokį kūrinį nulipdysi, ką į jį įdėsi pačioje pradžioje – BŪTENT TOKS JIS IR BUS VISĄ GYVENIMĄ!

Tas pats su vaiku! PERŽIŪRĖK SAVO PASKUTINES SAVAITES IR PAGALVOK, KOKĮ KŪRINĮ LIPDAI IŠ SAVO VAIKO...? 

...ar tokį, kuriuo galėsi džiaugtis, žavėtis ir didžiuotis, ar tokį, kuriame po 15 metų matysi visas padarytas klaidas ir tai, kur galėjai pasielgti kitaip?

Galbūt verta apie tai pradėti galvoti jau dabar, o ne po to, kai jau bus per vėlu...?

Net jei žiūrint į savo vaiką, bei iki šiol priimtus sprendimus dėl jo sveikatos ir auklėjimo nesi savimi patenkintas...

...TAI NE TAVO KALTĖ!

Tu tiesiog nebuvai išmokytas kaip tvarkytis. Nei tėvai, nei visuomenė nemoko kaip teisingai elgtis su vaikais. Tai ne tavo kaltė, tačiau tavo atsakomybė tai pakeisti ir tuo domėtis!

Dėl to labai džiaugiamės, jog susidomėjai šiuo seminaru...

Už tai TURĖTUM SAVE, KAIP MAMĄ AR TĖTĮ PASVEIKINTI!

Vien tai, kad tu skaitai šį straipsnį, rodo, jog esi iš tų retų tėvų, kurie yra pasiruošę mokytis ir auginti savo vaiką taip, kad nežalotų jo ateities..., už ką po to sulauksi širdį užpildančios padėkos!

Didžioji dalis tėvų, niekada net nesusimąsto paieškoti tokios informacijos, kokią radai Tu, tada labai sveikiname!

Tik gaila, kad vaikai neateina pas mus su instrukcija, kaip su jais elgtis...

To nemoko mokykoje ar universitete. Taip pat matome, jog tradiciniai auklėjimo metodai, kuriais vadovavosi mūsų Tėvai, nekelia pasitikėjimo.

Taip, mus Tėvai užaugino dorais piliečiais, tačiau ar tikrai to gana? Galbūt buvo galima geriau? Galbūt buvo galima kai kur nebausti ar nesugėdinti? Galbūt  galima savo vaiką padaryti labiau pasitikinčiu savimi, tvirtesniu, sėkmingesniu?

Todėl, vaiko ateitis priklauso tik nuo pačių tėvų, ir jos noro mokytis, domėtis kaip spręsti kasdienes auginimo problemas.

Tačiau klausimų apie vaiko auklėjimą yra labai daug..., tad IŠ KUR ŽINOTI, AR ELGIESI TEISINGAI?

Mes visi labai mylime savo vaikus, tačiau kartais jų elgesys tiesiog veda iš proto, kelia didžiulį nerimą ir baimę. Tikriausiai ir Tau dažnai kyla klausimas “ar šįkart PASIELGEI TEISINGAI...?”. Ar nepridarei žalos (tiek fizinės, tiek psichologinės), kurią jis turės nešiotis daug metų...?

Dauguma tėvų iškilusias problemas sprendžia “Google” ar visokių forumų pagalba.  Tačiau..., ten didžioji dalis informacijos yra NEPROFESIONALI..., ir net gali būti KLAIDINANTI ar net ŽALOJANTI TAVO VAIKĄ!

TAVO VAIKO GYVENIMAS YRA PER DAUG BRANGUS, KAD GALĖTUM SU JUO “LOŠTI” IR BANDYTI BET KOKIUS NEAIŠKIUS METODUS!

Juk jei reikia tvarkyti automobilį, visada kreipiesi į profesionalų meistrą, o ne ieškai Google, ar kokiame forume kaip jį susitvarkyti, tiesa?

Jei jau savo automobilį veži pas profesionalų meistrą, nejau vaikas nenusipelnė profesionalių sprendimų, kurie jį tausotų ir saugotų, o ne žalotų?

Pagalvok, ar tu norėtum savo brangiausią turtą gyvenime patikėti neprofesionaliems sprendimams?

Todėl, galbūt sutiksi, jog ir vaiko auklėjimo problemų sprendimą reikėtų patikėti profesionaliems informacijos šaltiniams, o ne pasitikėti bet kuo...?

Tavo vaikas vertas ir pačio geriausio būrelio, pačio geriausio darželio.., pačios geriausios mokyklos , IR PAČIOS GERIAUSIOS INFORMACIJOS, PADEDANČIOS TINKAMAI IŠSPRĘSTI IŠKILUSIAS PROBLEMAS!

Būtent dėl to surengėme seminarą APIE VAIKŲ PSICHOLOGIJĄ su Gintaru Lunskiu,  daugumos vadinamu PSICHOLOGIJOS GENIJUMI!

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, kuris sėkmingai apjungė pačias aukščiausias, į nušvitimą vedančias žinias su žemišku gyvenimu ir psichologija!

Jis laužo visus “dvasingumo” standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų! Jam abejingų nėra. Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų seminarų, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Gintaro kalbos ir suvokimai skirti tiems, kas siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas.

Su Gintaru tikrai nėra lengva, kadangi jis neleidžia “kliedėti” ir viską priveda prie SVEIKO PROTO. Būtent todėl, kas sugeba jį išgirsti..., TRANSFORMUOJASI VISAM GYVENIMUI!

Visą gyvenimą vaikščiojęs ant peilio ašmenų, 30-ies metų buvo uždarytas į Vokietijos kalėjimą ir patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU! Per akimirką visiškai atsitapatino nuo savo asmenybės ir pamatė kas jis esti iš tikrųjų. Ši patirtis visiškai transformavo jo suvokimą, pasaulėžiūrą ir gyvenimą.

O praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines hierarchijas.

Jis yra tas mokytojas, kuris niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja! Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”. Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”. Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų ir universiteto. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas. Dėl savo ugningos asmenybės, vos 19 metų, už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų, Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, dideli pinigai, kalėjimai, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėraščius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Lietuvoje mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai".

Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau nei 1,5 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2,5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net televizijos popsiniai, anekdotų ar muzikos kanalai).

Mindaugas Šebelskis,
GINTARO POKALBIAI administratorius

 

DĖMESIO! 100% "jokių klausimų" pinigų grąžinimo garantija!

100proc pinigu grazinimas

Tikrai kartais nutinka, kad renginys nepatenkina dalyvių lūkesčių... todėl VISĄ RIZIKĄ PRISIIMAME SAU. Nenoriu, kad kiltų kokių nors abejonių dėl šio renginio!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jei seminaras nepateisins Tavo lūkesčių ir neduos to, ko tikėjaisi, grąžinsime visus 100% sumokėtų pinigų!

Tai nėra kažkoks marketingo triukas...

Jei paskaita nepateisins Tavo lūkesčių, jei neduos naudos, galų gale, jei nepatiks Gintaro batų raištelių spalva, nesvarbu, dėl kokios priežasties, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!

Prarasti neturi ko, o atrasti gali begalę nuostabių dalykų, kurie praturtins tavo vidų!

Taigi, išklausyk visą seminarą ir, jei dėl kokių nors priežasčių nusivilsi, ar negausi norimų rezultatų, po seminaro parašyk laišką į mindaugas@gintaropokalbiai.lt su prašymu grąžinti pinigus. Pinigus grąžinsime per kelias dienas!

Iškilus klausimams skambink arba rašyk:
Mindaugas Šebelskis
mindaugas@gintaropokalbiai.lt
8606 40055