ŽMOGAUS PSICHOLOGIJOS PAGRINDAI...

...arba kaip skaityti žmones lyg atverstą knygą!

Užsisakyti seminaro įrašus

Jeigu kada teko bendrauti su patyrusiu ir profesionaliu psichologu, didžiulė tikimybė, jog buvai labai nustebęs, kaip jis sugeba taip nuskaityti tavo mintis.

Atrodo, jis žino viską, apie ką tu galvojai.

Geras psichologas nėra minčių skaitytojas, ar kažkoks magas. Tačiau, jis turi viena neįtikėtiną galia: jis žino slaptas vietas ir paslėptus kelius į žmogaus protą.

Ir kai tu su juo kalbi, tai tas pats, lyg duotum jam nuorodas į savo protą ir sielą. Jis mato toliau už tavo žodžius.

Argi nebūtų puiku, jei ir tu turėtum panašių galių?

Tiesą sakant, tu turi!

Tačiau, jos tiesiog „miega“ tavyje ir laukia, kol pasinaudojęs tam tikrais slaptais įrankiais, atrakinsi savo protą ir pradėsi matyti kitus žmones kaip atverstą knygą.

Tačiau, viskas turi prasidėti NUO PSICHOLOGIJOS PAGRINDŲ.

Viskas iš esmės yra be galo paprasta! Kai į save įsiinstaliuoji psichologijos pagrindus, tau tereikia pažvelgti į bet kokį psichologinį reiškinį ir tavo smegenys jį dekoduoja ir viskas pasidaro aišku… lyg ant delno!

Būtent todėl, jeigu nori geriau suprasti save ir kitus žmones, turi pradėti nuo pagrindų.

Ir tai padės ne tik kitų žmonių bet ir savęs pažinimui!

Kadangi… jei turi problemų su santykiais… jei nesusitvarkai su savimi ir dažnai jautiesi duobėje… jei turi krūvą kompleksų, baimių ir nemoki laisvai bendrauti… jei jautiesi mažesnis už kitus ir nepasitiki savimi…, jei nesusitvarkai su savo vaikais…, reiškia tavo galvoje betvarkė…!

O galvos problemas sprendžia PSICHOLOGIJOS išmanymas!

Todėl, pagaliau Gintaras gyvai kalbės apie PSICHOLOGIJOS PAGRINDUS, kurių nežino net dauguma psichologų!

Pagaliau, Gintaras atskleis visus psichologijos pagrindus, kad galėtum pažadinti tą paslėptą galią savyje.

Plačiau apie šį seminarą:

Tau nebeliks nesuprantamų psichologinių reiškinių (žinai, kai kas nors pasielgia ir negali suprasti, kaip jie taip galėjo padaryti).

Kodėl Gintaras gali apie tai kalbėti?

“Labas, Gintarai, vakar buvau tavo seminare. Norėjau gyvai pajaust, ką jaučiau klausydama tavo įrašų… neseniai tave radau, nes ieškojau atsakymų! 

Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia. Žinojau, kad turi būti atsakymas… ir radau! AČIŪ.

Labai rimta, 15 metų dirbanti psichologė Gintarui po seminaro parašė:

Jei esi dalyvavęs nors vienoje Gintaro tiesioginėje transliacijoje, ar seminare, turėjai įsitikinti, jog jam nereikia kažkokio specialaus pasiruošimo atsakinėjant į klausimus (tas pats ir filmavimo metu).

Gintaras gali spontaniškai atsakyti į bet kokį klausimą susijusį su psichologija…, ar net rasti tikrąsias žmogaus problemų priežastis vos po kelių pokalbio minučių!

Kaip jis tai padaro?

Jis įsisavino ir suvokė fundamentines psichologijos paslaptis…, kurių nežino net dauguma profesionalių psichologų!

Apie tai gali peržiūrėti šį video:

Gintaras: "Tai taps lengvai įsisavinamu įrankiu ir priemone suvokti save, bei įtakoti  – valdyti kitus. Gerąją prasme.

Daug manęs klausančių žmonių studijuoja psichologiją universitete… bet ateina mokytis pas mane. Jei kam kyla klausimas ką aš duodu, pažiūrėk video kaip kalbu… pažiūrėk seminarą ir prajausk tą efektyvumą…

Vieno iš dalykų ir mokau – nespėlioti, o nueiti ir patikrinti. Atsidaryk ir pažiūrėk ar tinka, ar rezonuoja…

Ir aš išvis nekalbu kad čia Froido psichologija, o čia kažkieno kito.. aš aiškinu pačią psichologiją, o ne kažkieno psichologiją, ar  kažkieno psichologines interpretacijas… AIŠKINU PAČIĄ PSICHOLOGIJĄ!"

Gintaras prie temos prieina iš pradžių pateikdamas bendrą vaizdą dalykų, reiškinių, kurie susiję su pinigais, sėkme ir juos įtakoja. Daug kas net nesusimąsto kaip viskas yra susiję ir keičiant tik kažką vieną gyvenime, neaprėpiant kitų dalykų, sėkmės ir pinigų gali tekti ilgai laukti.

Šiame seminare apie pinigus ir sėkmę išgirdau naudingų įžvalgų, labai taiklių pastebėjimų dėl vizualizacijos, ką pati planuoju pasibandyti.

Rasa

Gavau nerealių įžvalgų, kurių dėka aiškiai pamačiau kur save apriboju ir kaip sukuosi tame pačiame rate. Viskas tėra mano galvoje. Ačiū už šviesą. Rekomenduoju.

Mantas

Tiesą pasakius negalvojau, kad išgirsiu kažką naujo, nes apie verslą, sėkmę, pinigus, buvau priskaitęs labai labai daug. Likau nustebintas, kad ištikro dauguma tų knygų yra visiškas briedas, neduodantis realios naudos. Gintaras pasakoja viską iš esmės, kaip ir kodėl veikia pingų dėsniai, vizualizacija.

Super dalis apie pasąmoninius savęs apribojimus, kurių beveik niekas nemato. Tiesiog nerealu.

Ernestas

Kai pirmą kartą buvo organizuojamas seminaras psichologijos tema, žmonės už jį mokėjo ir po 65 EUR už vietą!

Įrašai nesiekia nė pusės tos sumos ir yra gerokai mažesnė už 65€.

Investicija šiandien - 65€ TIK 27€!

Seminaro trukmė: 4 valandos

Lengva registracija paspaudus šį mygtuką:

Užsisakyti seminaro įrašus

Norint registruotis per PAYPAL, parašyk į gp@gintaropokalbiai.lt


Beje, visiems Genialiosios psichologijos mokyklos mokiniams - šis SEMINARAS NEMOKAMAS.

Jeigu norėtum seminare dalyvauti nemokamai, junkis prie Genialiosios psichologijos mokyklos, kur gyvi susitikimai ir paskaitos vyksta kas antrą trečiadienį!

Plačiau apie mokyklą paspaudus čia!


JOKIOS RIZIKOS… ateik, išbandyk…, ir jei kas nors nepatiks, ar nepateisins lūkesčių…, BE JOKIŲ KALBŲ GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS!

ES-SEMINARUIGALIOJA 14 GRAZINIMASGali registruotis su visiška ramybe ir pasitikėjimu.

Jei dėl kokios nors priežasties šis seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, per 14 dienų po seminaro apie tai pranešk ir grąžinsime visus sumokėtu pinigus.

JOKIŲ KLAUSIMŲ AR "SUNKIŲ" JAUSMŲ. Tereikia atsiųsti grąžinimo prašymą adresu gp@gintaropokalbiai.lt ir visą sutvarkysime per keletą dienų!

Neprivalėsi nieko aiškinti ar pasakoti... pinigų grąžinimas besąlyginis! Tai reiškia be jokių sąlygų... 

Užsisakyti seminaro įrašus

Norint registruotis per PAYPAL, parašyk į gp@gintaropokalbiai.lt

PLAČIAU APIE GINTARĄ...

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

GintarasL-didelisVokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt).

Užsisakyti seminaro įrašus

Norint registruotis per PAYPAL, parašyk į gp@gintaropokalbiai.lt